KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

25.07.2016, godz. 15:30
magda gessler, adrian zalewski
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program Kuchenne Rewolucje.

Kuchenne Rewolucje to program, który od kilku lat możemy oglądać na antenie stacji TVN. Do programu zgłaszają się restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu. Właścicielom restauracji potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Wtedy pojawia się Magda Gessler. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. 1 września 2016 roku wystartuje 14. edycja programu, która będzie emitowana oczywiście w TVN.

- Kuchenne Rewolucje to dobra produkcja telewizyjna. Wielu Polaków chętnie ogląda ten program. Produkcja ma swój sens, ponieważ wpływa na zmiany w polskich restauracjach. Każdy restaurator, który nawet nie uczestniczy w programie, a tylko go ogląda, może się wiele nauczyć. Dużą rolę w programie odgrywa bardzo dobra prowadząca. Magda Gessler ma świetną osobowość, potrafi przyciągnąć widza - wskazuje Adrian Zalewski.

Zobacz: Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Krzysztof Głowacki pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Łukasz Zając
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: