KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

06.03.2017, godz. 14:00
Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Łukasza Jakóbiaka.

Łukasz Jacek Jakóbiak jest polskim dziennikarzem, osobowością internetową, mówcą motywacyjnym i inspiracyjnym. To absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Dał się wszystkim poznać w 2010 roku, gdy wywiesił przed wejściem do siedziby EMI Music Poland największy w Polsce list motywacyjny i CV o rozmiarze 3 × 6 metrów, co zostało nagłośnione w mediach. Szerzej znany wszystkim jako twórca i prowadzący internetowego talk-show, 20m2, gdzie zaprasza do swojej kawalerki znane osobistości ze świata kultury, sportu i polityki. Prowadzi także szkolenia i wykłady pod hasłem: Znajdź siłę i bądź zachłanny, znajdź siłę, wygraj życie. W listopadzie 2016 wyemitował na swoim kanale na YouTube pierwszy odcinek drugiego już programu internetowego - Jak mieszkają gwiazdy? W marcu br. uruchomił w internecie swój kanał motywacyjny, tłumaczony na 24 języki obce. Obecnie jest o nim głośno za sprawą wizualizacji jego celu — występu w „The Ellen DeGeneres Show”, jednym z najpopularniejszych programów Ameryki powadzonym przez Ellen DeGeneres.

- Łukasz Jakóbiak ma bardzo dobre pomysły na siebie. Potrafi zaistnieć i zarabiać pieniądze. Jest kreatywny i dąży w wyznaczonym kierunku. Wizualizacja jego celu związana z „The Ellen DeGeneres Show” jest kolejnym świetnym pomysłem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ellen DeGeneres zaprosi go do swojego programu — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: MyMusic pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Grammy 2017 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: