KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?

Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?

11.11.2016, godz. 15:00
Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?
foto: Materiały prasowe

Nowy model butów ECCO UKIUK oferuje unikalną kombinację stylu, technologii i komfortu – to wszystko zaprojektowane z myślą o codziennym stylu życia. Wpisujące się w miejski charakter nowe obuwie ECCO stanowi podstawę zimowej garderoby i alternatywę dla popularnych Emu!

ECCO UKIUK są stworzone z podwójnej warstwy skóry, która zapewnia miękkość dopasowania i idealne przyleganie do kształtu stopy. Podszewka z naturalnej owczej skóry zabezpiecza przed uciekaniem ciepła. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych butów ECCO, ten model posiada podeszwę, która daje dobrą przyczepność, elastyczność i wygodę – to wszystko zasługa technologii direct-inject. Według marki, dostępne w czterech kolorach buty ECCO UKIUK są odpowiedzią na potrzebę łączenia indywidualnego stylu z praktycznymi rozwiązaniami. Kolekcja zimowych butów ECCO UKIUK będzie dostępna od września, ceny zaczynają się od 699,90 zł. Czy to dobra alternatywa dla Emu?

Zobacz: Nigdy nie zgadniesz, z czego są zrobione nowe buty marki Adidas!

Przeczytaj też: To prawdopodobnie NAJBRZYDSZE kozaki na świecie! Sprawdź, która polska gwiazda dobrała je do swojej stylizacji

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: