KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Polska stylistka Seleny Gomez została doceniona przez Vogue'a!

Polska stylistka Seleny Gomez została doceniona przez Vogue'a!

27.07.2016, godz. 16:30
basia richard, selena gomez
foto: Instagram

Basia Richard to znana stylistka gwiazd. Pracuje w Hollywood i zajmuje się ubiorem m.in. Seleny Gomez. Jest doceniana zarówno w USA, jak i w Indiach. Tamtejsze wydanie Vogue’a zachwyciło się stylistką!

Basia Richard to polska stylistka gwiazd, która pracuje w Hollywood. Jest odpowiedzialna za stylizacje m.in. Seleny Gomez. Docenia ją zarówno amerykańska prasa, jak i nawet… indyjska! Ostatnio edycja Vogue’a z Indii poleciła, by śledzić profil Basi na Instagramie. - Dowiedziałam się przez przypadek. To interesujące, że indyjski „Vogue” uważa, że jestem jedną z najlepszych stylistek. Jestem z tego zadowolona i mam dużo pracy, żeby może ktoś inny jeszcze mnie zauważył – powiedziała Basia Richard w rozmowie z Newseria. Stylistka przy okazji zdradziła swój przepis na sukces. - Chyba jak w każdym zawodzie trzeba mieć trochę cierpliwości, wiedzieć, czego się chce, być upartym i dużo pracować. Trochę szczęścia też potrzeba – powiedziała.

Zobacz: Pippa Middleton w modnej sukience za jedyne 80 złotych!

Przeczytaj też: Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: