KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

07.11.2016, godz. 14:00
Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia powracający na antenę telewizji Polsat program Idol.

Wiosną do ramówki Telewizji Polsat powraca kultowy program Idol. Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Ani Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Program Idol powstał w 2001 r. w Wielkiej Brytanii. Telewizja Polsat jako pierwszy kanał telewizyjny kupiła ten format, a dopiero potem zakupiło go 100 krajów na świecie i z powodzeniem jest emitowany do dziś w Ameryce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwecji i w wielu innych krajach. Nina Terentiew zapowiada, że wśród jurorów Idola na pewno zasiądzie Elżbieta Zapendowska, a jako prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez wszystkich Maćka Rock, który poprowadził wszystkie wcześniejsze edycje programu Idol.

- To bardzo dobra decyzja Telewizji Polsat. Idol jest kultowym programem, który wyłonił wiele obecnych gwiazd polskiego show-biznesu. Jestem przekonany, że będzie to bardzo dobra produkcja, która przyciągnie przed telewizory wiele widzów i z pewnością wyłoni nowe gwiazdy - ocenił Adrian Zalewski.

Zapraszamy na najbliższe castingi do programu Idol:

12 listopada, KATOWICE - Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1

13 listopada, WARSZAWA - Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94

26 listopada, WROCŁAW - DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Zobacz: Andrzej Wajda we wspomnieniach eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też:Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: brak autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: