KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

06.09.2016, godz. 16:30
Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Azja Express”.

„Azja Express” to jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN, której gospodarzem będzie Agnieszka Szulim. W tym niezwykłym show zobaczymy, jak gwiazdy poradzą sobie z podróżowaniem po Azji bez makijażu oraz bardzo niskim budżetem. Zdane same na siebie będą musiały, w jak najkrótszym czasie pokonać szlak wiodący przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. W podróży czekać będą na nich różne zadania, dzięki którym będą mogli przejść do następnego etapu. Wiemy, że na pewno sami będą musieli zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową oraz transport, a na to wszystko będą mieć tylko jednego dolara dziennie. W programie wezmą udział: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Iza Miko i Leszek Stanek, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Przemek Saleta i Darek Kuźniak, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Ta para, która dotrze na metę jako pierwsza — wygrywa.

Wyprodukowanie dla widzów programu „Azja Express” to bardzo dobra decyzja stacji TVN. Zapowiada się bardzo ciekawy program, który z pewnością dostarczy dla widzów wiele emocji, a dla stacji reklamodawców. Bardzo dobrze dobrana jest pora emisji telewizyjnej dla tego programu. Z pewnością będzie miał on sporą oglądalność — podkreśla Adrian Zalewski.

Program będzie można oglądać od 7 września w każdą środę o godzinie 21:30.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: