KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

19.09.2016, godz. 13:30
Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: EAST NEWS

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Kabaret na żywo”.

„Kabaret na żywo” to nowy cotygodniowy show Telewizji Polsat w miejsce programu „Tylko muzyka. Must be the music”. W programie „Kabaret na żywo” widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową - najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko to interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu. Każdy z kabaretowych wieczorów jest doskonałą okazją do prezentacji najdowcipniejszych premierowych i hitowych skeczy i piosenek na wybrany temat. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru jest inny kabaret, który do udziału w programie zaprasza kilku wykonawców. Każdy odcinek nowego kabaretowego show uświetnia swoim udziałem jedna z muzycznych gwiazd, by spróbować swoich sił w skeczu i wykonać jedną ze swoich piosenek.

- „Kabaret na żywo” to rewelacyjna propozycja Telewizji Polsat. Widzowie kochają kabaret i chętnie włączają telewizory, aby oglądać kabaretowe widowiska. Kochają także muzyczne gwiazdy oraz wykonywane przez nich piosenki. Telewizja Polsat doskonale rozumie potrzeby widzów w tym zakresie i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. To bardzo dobra propozycja, która przyciągnie widzów i zapewni im świetną rozrywkę - ocenił Adrian Zalewski.

Program emitowany jest w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Zobacz: Program Azja Express pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Piotr Chołdrych
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: