KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

30.08.2016, godz. 13:30
Program Mam Talent pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program Mam Talent.

3 września 2016 roku rozpocznie się kolejny już sezon jednego z najbardziej widowiskowych talent show na polskim rynku medialnym. W jesiennej edycji show widzowie TVN zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą, czy depilacja ogniem, a tego w historii programu jeszcze nie było! Ta edycja programu to również festiwal magii z prawdziwego zdarzenia – iluzjoniści będą pomnażać pieniądze, czytać w myślach jurorów, uwalniać się z więzów. Największy talent wygra 300 000 złotych. Jurorami jesiennej edycji będzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. Show poprowadzi Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

- To bardzo dobry program stacji TVN, który przede wszystkim umożliwia wyeksponowanie się szerszej publiczności ludziom, którzy mają ciekawy talent. To dla nich bardzo ważny zabieg marketingowy, który może być jednym z pierwszych kroków do większej rozpoznawalności i kariery. Program jest świetną rozrywką, dla wszystkich telewidzów, którzy gustują w tego typu produkcjach telewizyjnych. Ważnym elementem produkcji są także znane osobowości medialne, które poza uczestnikami programu przyciągają widza — podkreśla Adrian Zalewski.

Mam Talent możecie oglądać już od 3 września w soboty o godz. 20:00!

Zobacz: Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: YouTube
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: