KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

03.10.2016, godz. 14:30
Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Nasz nowy dom”.

„Nasz nowy dom” to popularny program prowadzony przez Katarzynę Dowbor, w którym prezentowane są gruntowne remonty domów, odmieniające komuś życie. Program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne — nowy ciepły dom. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści — architekt i ekipa budowlana stacza wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznajemy historię potrzebujących rodzin i możemy zobaczyć, czy uda się spełnić ich marzenia. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

- To bardzo dobra produkcja, która niesie pomoc wielu rodzinom. Program jest bardzo wyjątkowy. Jest jednym z tych najbardziej niezwykłych, jakie możemy zobaczyć w telewizji. Wywołuje w widzach wiele emocji i niesie bardzo wymowny przekaz społeczny. Mówi o tym, że wato jest pomagać innym i pokazuje, że można to robić — podkreśla Adrian Zalewski.

Program jest emitowany w czwartki o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Zobacz:Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: