KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Suknia ślubna Agnieszki Szulim skrytykowana przez Dorotę Wróblewską!

Suknia ślubna Agnieszki Szulim skrytykowana przez Dorotę Wróblewską!

30.08.2016, godz. 15:00
szulim, wróblewska
foto: AKPA/iNSTAGRAM

Agnieszka Szulim jest już po ślubie z Piotrem Starakiem. Ceremonia odbyła się w Wenecji. Oczywiście największą uwagę zwróciły ślubne suknie dziennikarki, które były aż dwie. Jedna z nich znalazła się pod lupą Doroty Wróblewskiej, znawczyni mody i organizatorki pokazów mody.

Agnieszka Szulim miała dwie suknie ślubne - jedna z nich była w czerwonym kolorze (marki La Mania), a druga była w klasycznej bieli od Bizuu. Ta druga znalazła się pod lupą Doroty Wróblewskiej, która w wywiadzie dla Party krytycznie ją oceniła. - Biała suknia była piękna, ale nie miała w sobie nic co można zapamiętać. Nie zaskoczyła mnie niczym szczególnym i można powiedzieć, że już jej nie pamiętam. Wyglądała jak suknia z katalogu, których jest wiele - powiedziała Wróblewska. Czerwona suknia zrobiła na znawczyni mody dużo większe wrażenie. - Agnieszka jest piękną, zgrabną kobietą, co by nie założyła, to zawsze wygląda ładnie. Czerwień jednej z sukni podkreśliła urodę i charakter. Niewątpliwie zwracała uwagę. Ważne były romantyczne dodatki, które tworzyły spójną całość (…) Czerwona kreacja była czarująca i magiczna - powiedziała Wróblewska. Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz: Agnieszka Szulim miała dwie suknie ślubne. W której lepiej się prezentowała?

Przeczytaj też: Wróblewska ocenia stylizację Węgrowskiej z Eska Music Awards: "Nie trzeba świecić tyłkiem, żeby zostać dostrzeżonym"

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: