KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

Ubrania polskiej projektantki uwielbiane przez światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!

22.07.2016, godz. 15:00
Ubrania polskiej projektantki uwielbiają światowe gwiazdy. Teraz zachwyca się nią luksusowy butik!
foto: East News/Facebook

Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley, Kim Kardashian, Elie Goulding, Heidi Klum, Anja Rubik i Sara Boruc - te gwiazdy uwielbiają ubrania Magdy Butrym. Teraz polska projektantka pochwaliła się kolejnym sukcesem. Jej ubrania trafiły do luksusowego butiku.

Magda Butrym to polska projektantka, która w swoich strojach rozkochała znane gwiazdy. Jej ubrania noszą Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley, Kim Kardashian, Elie Goulding, Heidi Klum, Anja Rubik i Sara Boruc. Teraz na swoim koncie ma kolejny sukces - jej ubrania trafiły do sprzedaży w luksusowym butiku - Net-a-porter. - Jeśli jeszcze nie obserwujecie na Instagramie tej młodej polskiej projektantki, to obserwujecie niewłaściwych ludzi. Magda Butrym kontrastowo zestawia kwiatowe wzory, delikatne marszczenia i skórzane elementy. Kupujcie jej ubrania, zanim inni będą je mieć – pisze Net-a-porter. Ubrania Magdy Butrym niestety nie są dostępne na każdą kieszeń. Ceny zwalają z nóg! Za kreacje trzeba zapłacić od 590 euro (2500 zł) do 1530 euro (ok. 6000 zl). Mimo wszystko jest to wielki sukces! Gratulujemy!

Zobacz: Kim Kardashian nosi ubrania polskiej projektantki!

Przeczytaj też: Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji La Mania ZDJĘCIA

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: