KOBIETA Przepisy kulinarne
SUPER EXPRESS.pl kobieta sennik Sennik: KOT - znaczenie snu: kot

Sennik: KOT - znaczenie snu: kot

16.04.2011, godz. 01:30
Kot Larry, Wielka Brytania,
Larry miał przede wszystkim wyłapać wszystkie szczury i myszy z rezydencji. Po dziewięciu miesiącach urzędowania przyszła pora na wstępne rozliczenie? Jak wypadł służbowy kot premiera? foto:

KOT - co oznacza we śnie, interpretacja. Zobaczyć we śnie kota oznacza:

Kot - ukrywana drapieżność, skłonność do grzechu, ale też znak dumy i niezależności oraz wdzięku i elegancji. Czarny kot - zły znak, zagrożenie; gdy kot zabija mysz - ominie cię niebezpieczeństwo; mruczący, zadowolony kot - znak fałszu i obłudy; miauczący - ostrzeżenie przed pomówieniami; jeśli cię zadrapie - uważaj na oszustów.

>>> Sennik na Forum SE.pl - podziel się snami, poznaj interpretacje snów

SENNIK:

hasła na literę A * * hasła na literę B * * hasła na literę C * * hasła na literę Ć * * hasła na literę D * * hasła na literę E * * hasła na literę F * * hasła na literę G * * hasła na literę H * * hasła na literę I * * hasła na literę J * * hasła na literę K * * hasła na literę L * * hasła na literę Ł * * hasła na literę M * * hasła na literę N * * hasła na literę O * * hasła na literę P * * hasła na literę R * * hasła na literę S * * hasła na literę Ś * * hasła na literę T * * hasła na literę U * * hasła na literę W * * hasła na literę Y * * hasła na literę Z * * hasła na literę ź * * hasła na literę Ż * *

autor: oprac. Dagmara Kijanowska zobacz inne artykuły tego autora
oprac. Bożena Stasiak zobacz inne artykuły tego autora
Wróżka Miriam zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: