Se.pl styl życia zdrowie i psychologia Co jeść żeby szybciej schudnąć

Co jeść żeby szybciej schudnąć

13.05.2011, godz. 15:39 / aktualizacja 25.01.2013, godz. 21:28
papryczki_chili
Borówki to tzw. superfood (połaczenie substancji pochodzenia roślinnego i pierwiastków niezbędnych dla aktywnego trybu życia). Są bogate w antyoksydanty, witaminę C i żelazo. Bardzo wspomagają pozbywanie się niechcianego przez nas tłuszczu. Z powodzeniem mogą nam zastapić słodki deser po obiedzie. foto: EAST NEWS

Przygotowując się do rozpoczęcia diety przyda nam się wiedza na temat tego, co jeść, a czego unikać, aby przyspieszyć jej efekty. Wiele warzyw i owoców ma właściwości, które mogą nam pomóc w szybkim spalaniu tkanki tłuszczowej. Możemy obejść się bez sztucznych wspomagaczy, bez tabletek i specjalych napojów odchudzających. Sama natura przychodzi nam z pomocą.

W naszej galerii zdrowia przedstawiamy produkty, które mają ogromny wpływ na odchudzanie oraz dostarczają wielu witamin. Warzywa, owoce, zioła i ryby są nie tylko smaczne, ale też bardzo przydatne w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

A co jeść, aby pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdźcie to sami w przygotowanej obok galerii opisującej produkty przynoszące najlepsze efekty w odchudzaniu.

Zobacz także: Wiosną bądź szczupła i piękna - chudnij z nami dzień po dniu

autor: Emilia Wiśniewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: