SUPER EXPRESS.pl technologie gry Ściągnij: FIFA 11 za darmo do pobrania - download FIFA 2011

Ściągnij: FIFA 11 za darmo do pobrania - download FIFA 2011

20.09.2010, godz. 06:57
FIFA 11
foto: Brak agencji

Wszyscy, którzy chcą przekonać się, czy FIFA 11 faktycznie oferuje nową jakość gier piłkarskich, mogą sprawdzić to samodzielnie. Od kilku dni możliwe jest pobranie bowiem wersji demonstracyjnej najnowszej produkcji EA Sports.

Pełna wersja gry FIFA 11 będzie miała premierę 1 października. Demo dostępne jest w wersji na PC, a także konsole PlayStation 3 (za pośrednictwem PS Store) i Xbox 360 (za pośrednictwem Rynku Xbox Live).

Ściągnij za darmo: FIFA 11 (1,2 GB)


W demie dostępnych jest sześć zespołów: Chelsea Londyn, FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Leverkusen i Olympique Lyon. Możemy rozegrać sześciominutowe spotkanie (dwa razy po 3 minuty) na słynnym Santiago Bernabeu - stadionie Realu Madryt. Grając w demo możemy przekonać się o wszystkich nowinkach, jakie oferuje FIFA 11.

System Personality+ sprawia, że piłkarze różnią się od siebie mnóstwem indywidualnych umiejętności i każdy z nich zachowuje się tak jak jego rzeczywisty odpowiednik. Warto wspomnieć też o dryblingu 360 stopni, który oferuje możliwość poruszania się w każdym kierunku oraz system Pro Passing. Ponadto w demie każdy może zapisać swoje bramki i inne udane zagrania i podzielić się nimi z innymi maniakami wirtualnego futbolu za pośrednictwem strony EA Football World.

Twarzą polskiej edycji FIFA 11, w której jak zawsze mecze komentuje duet Dariusz Szpakowski - Włodzimierz Szaranowicz, jest jeden z naszych najlepszych piłkarzy - Jakub Błaszczykowski. Pomocnik Borussii Dortmund i reprezentacji Polski znalazł się na okładce gry ze słynnym Kaką z Realu Madryt.

Premiera pełnej wersji gry już 1 października.

Zobacz koniecznie: FIFA 12 za darmo do pobrania - już 13 września!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: