Super Express» Technologie» Gry» Ściągnij: Heroes 6 ZA DARMO do pobrania - MIGHT & MAGIC: HEROES 6 download pobierz free. Ściągnij: Might & Magic Heroes 6 ZA DARMO do pobrania - HEROES VI download pobierz free

Ściągnij: Heroes 6 ZA DARMO do pobrania - MIGHT & MAGIC: HEROES 6 download pobierz free

Might & Magic: Heroes VI dostępny już ZA DARMO do pobrania w postaci demo. Gra Heroes 6 została udostępniona bezpłatnie na serwerach producenta, ale można ją pobrać wyłącznie z Europy - nie można jej ściągnąć ze Stanów Zjednoczonych czy Australii. Ściągnij demo Heroes 6 po polsku. Premiera gry przewidziana jest na 13 października.

>>> Might & Magic: Heroes 6 - ŚCIĄGNIJ za darmo (wymagana rejestracja, 4,2 GB)

Kolejna odsłona najnowszej wersji Might & Magic: Heroes 6 pojawiła się na targach Gamescon 2011. Oprócz trailera udostępniono ZA DARMO demo gry. Opublikowana DO ŚCIĄGNIĘCIA wersja Heroes 6 zawiera samouczek i prolog oraz towarzyszące im mapy.

Heroes 6 do pobrania teraz - w sklepach od 13 października

Gra ma się pojawić na sklepowych półkach 13 października. Datę premiery dwukrotnie przekładano, wygląda jednak na to, że producent zdąży przed Świętami Bożego Narodzenia 2011. To najgorętszy okres w branży growo-komputerowej.

Cena Might & Magic: Heroes 6 w wersji standardowej wynosi 120 zł.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida