www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie gry Ściągnij: Symulator Tu-154M za darmo do ściągnięcia - pobierz symulator tupolewa 154

Ściągnij: Symulator Tu-154M za darmo do ściągnięcia - pobierz symulator tupolewa 154

03.05.2010, godz. 12:19
Tu-154 w symulatorze FlightGear Flight Simulator 01
foto: Brak agencji
W internecie pojawił się darmowy symulator samolotu Tu-154M. Wystarczy go pobrać i zainstalować, żeby sprawdzić się za sterami rosyjskiego tupolewa 154, a także boeinga 747, boeinga 777, airbusa A-320 czy wojskowego F-16.

Kliknij i pobierz: Symulator Flightgear Flight Simulator (299 MB)
Kliknij i pobierz: Model Tu-154M (1,4 MB)

FlightGear Flight Simulator to dostępny za darmo symulator, dzięki któremu można usiąść za sterami prawdziwego samolotu, w tym również Tu-154M, boeinga 747 czy F-117. Program umożliwia starty i lądowania na większości lotnisk na świecie, wliczając w to polskie i rosyjskie obiekty.


Modele terenu wraz z lotniskami można pobrać z użyciem specjalnej mapy. Wystarczy kliknąć prostokąt odpowiadający wybranemu fragmentowi mapy: FGFS Scenery Downloads.

Listę wszystkich modeli samolotów można znaleźć na stronie projektu FlightGear. Gra i modele udostępniane są na licencji open source, można je pobrać za darmo.

Twórców symulatora można wesprzeć kupując na DVD kompletną wersję symulatora FlightGear Flight Simulator. Wersja na trzech płytach DVD zawiera modele terenu całego świata, a także wszystkie opracowane do tej pory modele samolotów.

Aplikacja najlepiej działa w Windows XP oraz w Windows 7 przy włączonym trybie kompatybilności z XP. Symulator ma duże problemy z funkcjonowaniem w systemie Windows Vista.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: