www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie internet Diablo Włodarczyk vs. Robinson na żywo w internecie - oglądaj online galę Wojak Boxing Night

Diablo Włodarczyk vs. Robinson na żywo w internecie - oglądaj online galę Wojak Boxing Night

26.09.2010, godz. 01:08
Krzysztof Włodarczyk
foto: Brak agencji
Krzysztof Diablo Włodarczyk (29 l.) wygrał jednogłośnie na punkty z Jasonem Robinsonem (35 l.) i obronił pas mistrza świata! Przez 12 rund Polakowi nie udało się wyprowadzić powalającego ciosu, a młody Amerykanin walczył uważnie i doskonale się bronił. Przy ogłaszaniu wyniku sędziowie nie mieli jednak żadnej wątpliwości: 117:111, 115:113, 116:112 wygrał "Diablo" Włodarczyk!

01:08 - Są wyniki: 117:111, 115:113, 116:112 - Jednogłośnie na punkty WYGRAŁ KRZYSZTOF WŁODARCZYK!!!

01:07  - Publiczność wie, że wygrał Krzysztof Włodarczyk, ale sędzia ringowy nie ma jeszcze "magicznej kartki z wynikami".

01:05 - czekamy na werdykt....

RUNDA XII - OSTATNIA RUNDA - Robinson ruszył do ataku. Energicznie, ale niecelnie. Diablo czeka na okazję do kontry. Amerykanin zbiera kolejne punkty, Włodarczyk trafia pojedynczymi ciosami.

Włodarczyk nie chce zaryzykować, Amerykanin stara się robić co może i w ostatniej rundzie był lepszy. Gong i... O losie całej walki zadecydują punkty.

RUNDA XI - Przedostania runda. Diablo zaczał od celnego prostego na głowę, ale Amerykanin nawet nie drgął. Jeszcze dwa ciosy sięgnęły celu. Włodarczyk zbiera punkty, ale nie ma szans na zakończenie walki przed gongiem.

Końcówka to kolejne przyspieszenie Włodarczyka i powoli rysująca się przewaga, ale Amerykanin dzielnie się broni i nie pozostaje dłużny.

RUNDA X - Włodarczyk powinien przyspieszyć i zaatakować, ale obrona Robinsona jest bardzo skuteczna. Diablo próbuje na zmianę prawy prosty, lewy sierpowy, ale Amerykanin zdaje sie nie odczuwać skutków uderzeń.

Kolejna wyrównana runda, zmniejsza się dystans pomiędzy zawodnikami, a to działa na korzyść Włodarczyka.

RUNDA IX - "Podnieś gardę, po akcji i przed akcją" - takie rady dostał Diablo, ale to niestety jego przeciwnik lepiej zaczął dziewiąta rundę. Amerykanin trzyma Polaka w półdystansie i doskonale się broni.

Włodarczyk nie może przebić się przez gardę, a Robinson trafia dwukrotnie z głowę Diablo. Wlodarczyk szuka sposobu na rywala. Dopiero w końcówce Włodarczyk dwa razy trafia celnymi sierpami. Runda remisowa, ale ostatnie słowo należało do Polaka.

RUNDA VIII - Diablo wrócił do sprawdzonego okładania przeciwnika lewą ręką. Kombinacja, zmiana pozycji i Diablo czeka na kontrę rywala. Początek zdecydowanie należał do Polaka, w końcówce rundy tempo spadło, zwiekszył się dystans, a to działa na korzyść Robinsona.

RUNDA VII - Włodarczyk usłyszał od trenera, że ma przyspieszyć. Próbuje kombinacji ciosów, ale Amerykanin sprytnie się broni i natychmiast odpowiada. Tylko dwa ciosy Diablo sięgnęły celu.

Niestety Diablo stracil przewagę w zwarciu, końcówka rundy nalezała do Robinsona. Co najmniej dwa ciosy trafiły w glowę Włodarczyka.

RUNDA VI - Diablo zmienił taktykę atakuje prawą reką. Dwa razy zaskoczony Amerykanin nie zatrzymał ciosu. Robinson walczy bardzo ostrośnie, nie opuszcza gardy, a Włodarczyk czeka na okazję. Tajna broń Diablo to potężny lewy sierpowy, ale Polak nie ma jak wyprowadzic ciosu.

Cios za cios - Robinson trafil jewym podbródkowym, Wlodarczyk oddał potęznym prawym prostym. Gong przerwał akcję.

RUNDA V - Diablo czeka na błąd. Mało ciosów pada w pierwszych sekundach, dużo biegania po ringu. Szybki atak na głowę Amerykanina, ale tylko jeden cios przebił sie przez gardę. Zupełnie nie udany kontratak Robinsona.

Dosłownie w ostatnich sekundach Włodarczyk odsłonił się i poczuł siłę ciosu rywala, ale gong przerywa walkę.

RUNDA IV - Tym razem Robinson nie czeka. Pierwszy wyprowadza groźny lewy prosty, ale rozbija się o gardę. Włodarczyk odpowiada: lewy sierpowy, lewy prosty i atak na tułów. Jeszcze jedna kombinacja lewy-prawy na głowę. Ciosy przebiły się, ale Amerykanin pewnie stoi na nogach i staje sie coraz bardziej agresywny.

Włodarczyk bardzo mądrze, obserwuje i czeka na błąd - tak jak przy ostatniej akcji. Amerykanin odłonił prawą stronę i został skarcony prawym sierpowym.

"Dawaj, dawaj" - to komentarz prosto z obozu Polaka.

RUNDA III - Runda rozpoczęła się identycznie jak poprzednie starcie. Włodarczyk dochodzi do przeciwnika i oklada go seriami na tułów. Amerykanin osłania głowę i atakuje bardzo groźnym lewym podbródkowym. Włodarczyk cały czas przyspiesza. Coraz częściej lewy prosty przebija się przez gardę.

"Wojna na wyniszczenie w półdystansie" - tak tę rundę podsumował komentujący walkę Andrzej Kostyra.

RUNDA II - Sala swoje: Diablo, Diablo! Drugie starcie Polak zaczął bardziej energicznie. To Włodarczyk pierwszy zaaplikowal przeciwnikowi prawy prosty cios. Robinson uparcie lewym atakuje na tułów. Seria Diablo i Polak chowa się za gardą. Amerykanin sprytnie trzyma Polaka na dystans - ma wyraźnie większy zasięg ramion. Na koniec rundy jeszcze dwa-trzy ciosy na korpus Robinsona i gong.

W narożniku Włodarczyka słychac było: "Jest dobrze, robisz swoje"

RUNDA I - Włodarczyk ruszył do przodu. Robinson jest leworęczny - to może być problem. Sala skanduje Diablo, Diablo. Andrzej Kostyra zdradza, że taktyka Polaka jest prosta, musi on od razu ruszyć do walki i zadawać więcej ciosów, bo przeciwnik ma przewagę zasięgu ramion i prawdopodobnie jest szybszy.

Włodarczyk ostrożnie bada przeciwnika. Tej rundy nie wygrał ani on, ani Amerykanin - nie padł żaden czysty cios.

00:15 - Prezentacja zawodnikow, pouczenie i zaraz usłyszymy pierwszy gong.

00:11 - Czas na hymny. Pierwszy był Amerykański i udało się nie powtórzyć wpadki identycznej do tez z gali KSW. Mazurka Dąbrowkiego odśpiewał Marek Torzewski.

00:09 - Włodarczyk wyszedł bardzo skupiony. Poniesione rękawice - wygląda na pewnego siebie...

00:05 - Kibice szaleją! Krzysztof Diablo Włodarczyk wyłania się z szatni! Towarzyszą mu tradycyjne juz dźwięki AC/DC i (to nowość) diabeł wcielony - plujący ogniem.

00:01 - Pierwszy z szatni wywolany został Robinson. Trudno nazwać przyjęcie Amerykanina na Torwarze burzą oklasów. Na sali zapanowała cisza...

23:59 - W obozie Amerykanskim humory dopisują. Trener i sekndant nie znają słów ale starają sie śpiewać (i tańczyć).

23:57 - Jeszcze tylko występ Marka Torzewskiego i jego niemiertelny przebój "Do boju Polsko" i na ringu zobaczymy glównych bohaterów dzisiejszego wieczoru.

23:54 - ZACZYNAMY: Czas na walkę wieczoru Krzysztof "Diablo" Włodarczyk konta Jason Robinson!

23:38 - Tomasz Hutkowski nie jest zadowolony z werdyktu... "Sędziowie chyba nie znają się na boksie zawodowym" - to jego komentarz do walki.

23:35 - Czekamy na werdykt sędziów... 95:95, 96:93 Hutkowski, 95:95 - remis! To jednak oznacza, że Hutkowski obronił tytuł!

23:31 - 10 rund walki Hutkowski - Azzouzi za nami.

Przed walką Włodarczyka z Robinsonem na ring wejdą jeszcze Zakaria Azzouzi (pretendent) i Tomasz Hutkowski (obrońca tytułu). To walka o młodzieżowe mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej federacji WBC.

Wśród gości na gali jest Andrzej Gołota, Borys Szyc ale i Roman Giertych, Ludwik Dorn i Wojciech Olejniczak.

Godzina 22:20 - Rozpoczęła się transmisja telewizyjna Wojak Boxing Night i odliczanie do walki wieczoru...

NA ŻYWO W INTERNECIE

Aby obejrzeć na żywo walkę Diablo Włodarczyk - Robinson, należy zainstalować aplikację ipla 2.2 (14,8 MB). Aplikacja wymaga komputera z systemem Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 oraz łącza internetowego o przepustowości przynajmniej 1 Mb/s.

Transmisja z gali w systemie ipla - start o 20.00.
Transmisja gali na Polsacie - start o 22.20

Transmisja walki nie jest za darmo. Walka dostępny jest w systemie Pay-per-View (płać za oglądanie) i kosztuje:
- 9 zł przy płatności kartą lub przelewem,
- 10,98 zł przy płatności SMS-em.

Znasz stronę, na której można za darmo obejrzeć walkę w internecie? Wklej link w komentarzu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: