Super Express» Technologie» Internet» Jak założyć konto e-mail, jak założyć konto Skype, jak założyć konto na Facebooku - KOMPUTER I INTERNET DLA SENIORA. Komputer i internet dla seniora

Jak założyć konto e-mail, jak założyć konto Skype, jak założyć konto na Facebooku - KOMPUTER I INTERNET DLA SENIORA

Jakie jest najlepsze konto e-mail i jak je założyć. Jak uruchomić darmowe rozmowy przez Gadu-Gadu oraz Skype. Jak założyć konto na nk.pl i Facebook.com. Jak szukać znajomych na Naszej Klasie. Jak bezpiecznie płacić rachunki przez internet. Oto ilustrowane poradniki, które odpowiadają na te pytania.

Po kliknięciu każdego z poniższych obrazków przejdziesz do ilustrowanego przewodnika z cyklu "Jak ..." Tak dobraliśmy rozmiar ilustracji, żebyś mógł otworzyć obok siebie dwa okienka: jedno z poradnikiem, drugie z przeglądarką i kontem Gmail albo programem Gadu-Gadu.

Najważniejsze jest pierwsze konto e-mail. Potrzebujesz go do zarejestrowania się w wielu miejscach w internecie, dlatego nasz poradnik zaczynamy właśnie od niego.

Wybraliśmy dla ciebie najlepszą darmową pocztę e-mail: Gmail (Google Mail, Poczta Google). Jest bardzo prosta w obsłudze.

Jak założyć darmowe konto e-mail:

Jak zdobyć numer Gadu-Gadu i rozmawiać za darmo przez internet
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida