SUPER EXPRESS.pl technologie internet JESTEŚ BOGIEM ONLINE: W internecie są dziesiątki PIRACKICH kopii filmu

JESTEŚ BOGIEM ONLINE: W internecie są dziesiątki PIRACKICH kopii filmu

02.10.2012, godz. 16:48
Jesteś Bogiem, Paktofonika
foto: Facebook

Film JESTEŚ BOGIEM stał się prawdziwym hitem kinowym. Każdy chce zobaczyć historię o legendarnym zespole Paktofonika, nawet za cenę złamania prawa! To skandaliczne, ale już w Internecie pojawiły się nielegalne kopie filmu! Wystarczy wyszukać JESTEŚ BOGIEM ONLINE i po kilku minutach poszukiwań i prób możemy obejrzeć film bezpośrednio w przeglądarce internetowej!

Film JESTEŚ BOGIEM w reżyserii Leszka Dawida podbił serca Polaków. Ci, którym udało się iść do kina i zobaczyć historię legendarnej Paktofoniki na dużym ekranie są zachwyceni. Dlatego też niektórzy chcą zobaczyć produkcję za wszelką cenę - nawet złamania prawa!

To oburzające i skandaliczne, ale już kilka dni po premierze filmu JESTEŚ BOGIEM w Internecie pojawiły się nielegalne kopie. Fragmenty filmu można zobaczyć na portalu Youtube czy innych stronach internetowych. Wyraźnie widać, że to, co można znaleźć w sieci jest nielegalnie nagrane kamerą w czasie seansu kinowego!

Co sądzicie o takich praktykach niektórych widzów? Czy uważacie, że oglądanie nielegalnych i kradzionych kopii filmu w Internecie jest w porządku?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: