Super Express» Technologie» Internet» Pogrzeb Houston LIVE - TRANSMISJA za darmo w internecie JUŻ WYSTARTOWAŁA!. POGRZEB WHITNEY HOUSTON, POGRZEB HOUSTON LIVE, POGRZEB HOUSTON NA ŻYWO, POGRZEB HOUSTON W INTERNECIE, POGRZEB HOUSTON TRANSMISJA,

Pogrzeb Houston LIVE - TRANSMISJA za darmo w internecie JUŻ WYSTARTOWAŁA!

Whitney Houston zostanie pochowana w sobotę 18.02.2012 w Newark, swoim rodzinnym mieście. Transmisja LIVE z pogrzebu Houston rozpocznie się o godzinie 18 czasu polskiego. Msza i pogrzeb będą transmitowane na żywo w internecie na kanale http://www.livestream.com/aplive.

Pogrzeb Whitney Houston odbędzie się w sobotę 18 lutego. Mowę pożegnalną wygłosi najprawdopodobniej sam Kevin Costner, jej filmowy partner z filmu „Bodyguard”.

Msza w kościele New Hope Baptist Church w Newark rozpocznie się o godzinie 18 czasu polskiego. Uroczystości będą trwały około 1,5 godziny.

Do kościoła i na cmentarz wpuszczona zostanie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Cała ceremonia będzie transmitowana na żywo w internecie w strumieniu AP Live. Rodzina zgodziła się na jedną kamerę.

Na pogrzebie Whitney Houston nie zabraknie oczywiście gwiazd. Zaśpiewać mają Alicia Keys i Stevie Wonder, jej ciotka Dionne Warwick i matka chrzestna Aretha Franklin.

Pogrzeb będzie można również zobaczyć w telewizji. Transmisję przeprowadzi Bounce TV.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida