www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie internet Pogrzeb Houston LIVE - TRANSMISJA za darmo w internecie JUŻ WYSTARTOWAŁA!

Pogrzeb Houston LIVE - TRANSMISJA za darmo w internecie JUŻ WYSTARTOWAŁA!

18.02.2012, godz. 21:29
Whitney Houston
foto: EAST NEWS

Whitney Houston zostanie pochowana w sobotę 18.02.2012 w Newark, swoim rodzinnym mieście. Transmisja LIVE z pogrzebu Houston rozpocznie się o godzinie 18 czasu polskiego. Msza i pogrzeb będą transmitowane na żywo w internecie na kanale http://www.livestream.com/aplive.

Pogrzeb Whitney Houston odbędzie się w sobotę 18 lutego. Mowę pożegnalną wygłosi najprawdopodobniej sam Kevin Costner, jej filmowy partner z filmu „Bodyguard”.

Msza w kościele New Hope Baptist Church w Newark rozpocznie się o godzinie 18 czasu polskiego. Uroczystości będą trwały około 1,5 godziny.

Do kościoła i na cmentarz wpuszczona zostanie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Cała ceremonia będzie transmitowana na żywo w internecie w strumieniu AP Live. Rodzina zgodziła się na jedną kamerę.

Na pogrzebie Whitney Houston nie zabraknie oczywiście gwiazd. Zaśpiewać mają Alicia Keys i Stevie Wonder, jej ciotka Dionne Warwick i matka chrzestna Aretha Franklin.

Pogrzeb będzie można również zobaczyć w telewizji. Transmisję przeprowadzi Bounce TV.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: