SUPER EXPRESS.pl technologie internet POLSKI FIREFOX 6 za darmo do pobrania - ŚCIĄGNIJ najnowszy Firefox 6 download

POLSKI FIREFOX 6 za darmo do pobrania - ŚCIĄGNIJ najnowszy Firefox 6 download

19.08.2011, godz. 11:25
Mozilla Firefox 4 - okno zarządzania kartami
Mozilla Firefox 4 - okno zarządzania kartami foto: Brak agencji

Mozilla Firefox 6 już ZA DARMO do pobrania. Ściągnij najnowszy Firefox 6, sprawdź, jakie nowinki pojawiły się nowej wersji przeglądarki Mozilli - nie ma ich dużo, ponieważ Mozilla stara się ścigać przede wszystkim numerkami. Firefox 6 ma być więc konkurencją dla najnowszej wersji Chrome.

>>> Polska Mozilla Firefox 6 - POBIERZ TERAZ

Mozilla chwali się, że najnowsza wersja programu jest szybsza i lepsza, ale w rzeczywistości trudno dostrzec różnice w stosunku do Firefoksa 5.

Firefox 6 download - warto się wysilać?

Funkcje, wygląd zewnętrzny, lokalizacja zakładek są identyczne jak w poprzednich wersjach przeglądarki Mozilli. Przycisk Firefox w lewym górnym rogu grupuje najważniejsze elementy menu. Przycisk Zakładki jest po prawej stronie od paska adresu, co ma przyspieszać dostęp do ulubionych witryn.

Polski Firefox 6 do pobrania

Najnowsza wersja przeglądarki Mozilli dostępna jest oczywiście w polskiej wersji językowej. Tłumaczenie zostało wykonane już na etapie wersji 3.0, a później z czasem je doszlifowano. W programie praktycznie NIE DA SIĘ znaleźć komunikatów w języku angielskim.

Firefox 6 a wtyczki

Firefox 6 zyskał sympatię internautów, bo dysponował potężną liczbą wtyczek. Najnowsza wersja przeglądarki również obsługuje wtyczki (Add-ons). Jednak nie wszystkie dodatki mogą działać poprawnie, niektóre mogą przestać funkcjonować.

autor: Łukasz Bigo zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: