Super Express» Technologie» Internet» SWINIA.PL: Koniec CHAMSKIEGO PORTALU! Świński portal zamknięty po protestach internautów?. KTO TRAFIŁ NA ŚWINIĘ, OBRAŻANIE W SIECI, PORTAL SWINIA.PL, SWINIA.PL, SWINIA.PL DLA NASTOLATKÓW, SWINIA.PL KTO TAM TRAFIŁ, SWINIA.PL MŁODZI LUDZIE, SWINIA.PL MŁODZIEŻ, SWINIA.PL OBRAŻA, SWINIA.PL PRZE

SWINIA.PL: Koniec CHAMSKIEGO PORTALU! Świński portal zamknięty po protestach internautów?

Portal swinia.pl już nie obraza! Strona na której można było bezkarnie wyzywać, wymyślać i poniżać ludzi została zamknięta. Czy to reakcja na ostry sprzeciw samych internautów? Tego niewiadomo. Pewne natomiast, że prędzej czy później świńskim portalem mogła zainteresować się prokuratura.

Portal swinia.pl wsławił się w polskim Internecie tym, ze można było na nim właściwie bezkarnie obrażać inne osoby. Internauci pod różnymi pseudonimami prześcigali się wręcz w złośliwych, chamskich i obraźliwych komentarzach dotyczących wcale nie anonimowych – bo przedstawionych z imienia i nazwiska - osób.

Najgorsze było jednak to, że twórcy postanowili na chamstwie jeszcze zarabiać. „Podłożoną świnię” – tak nazywano opisy postaci - można było bowiem usunąć, ale pod warunkiem wysłania smsa!

Teraz wszystko wskazuje na to, że swinia.pl jest już tylko koszmarnym wspomnieniem. Właściciel domeny wyraźnie poszedł po rozum do głowy i stronę zamknął…

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida