Super Express» Technologie» Internet» Twitter zmienia swój wygląd i interfejs. Aktualizacja portalu Twitter: Strona została napisana od zera

Twitter zmienia swój wygląd i interfejs

Jeden z najbardziej innowacyjnych portali społecznościowych zaprezentował coś zupełnie nowego. W ciągu najbliższych tygodni Twitter zmieni radykalnie swój wygląd i interfejs. Aktualizacja portalu już się rozpoczęła. Będzie jednak wprowadzana stopniowo, więc niewykluczone, że jeszcze przez jakiś czas (maksymalnie kilka tygodni) niektórzy użytkownicy będą widzieli starą wersję portalu.

Inspirując się nieco oficjalną aplikacja do Twittera dla iPada, portal będzie zupełnie odmieniony. Strona główna została podzielona na dwie kolumny: na jednej z nich pozostanie dotychczasowy strumień tweetów, na drugiej zaś będą prezentowane dodatkowe treści, takie jak załączone obrazki czy klipy wideo. Jak zapewnia Twitter, witryna została napisana od zera.

Wraz ze zmianami idącymi w stronę multimediów, Twitter zapowiedział 16 partnerów, którzy będą publikowali swoje treści. Należą do nich, między innymi, YouTube, Vimeo i Ustream.

Polecamy również na Chip.pl: Społecznościowe Google nadejdzie falowo, od jesieni

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida