Super Express» Technologie» Internet» Walka Kliczko vs Solis - YOUTUBE - zobacz FILM: Kliczko wygrał, Solis upadł na matę. Kliczko vs Solis 19.03.2011 WIDEO, YOUTUBE - walka Kliczko - Odlanier Solis powtórka na żywo w internecie

Walka Kliczko vs Solis - YOUTUBE - zobacz FILM: Kliczko wygrał, Solis upadł na matę

Walka Witalij Kliczko vs Odlanier Solis miała być jedną z najciekawszych walk tego roku. A skończyła się po zaledwie 3 minutach. Kliczko uderzył Solisa tak, że ten przewrócił się na matę. Po liczeniu sędzia uznał, że czas zakończyć walkę. KLICZKO WYGRAŁ, chociaż Solis protestował - twierdził, że upadł z powodu kontuzji, a nie ciosu.

W końcowym wywiadzie Kliczko przyznał, że rozumie, że widzowie mogą czuć się rozczarowani. On był przygotowany na dużo dłuższą walkę - trenował na 8-9 rund. Jednak jego zdaniem Solis padł po jego uderzeniu.

Patrz też: Khalidov vs Irvin NA ŻYWO

Promotor Solisa stanowczo zaprzeczył opinii Kliczki. Wzburzony stwierdził, że to kontuzja kolana. Opinię potwierdził również Solis, zadeklarował, że źle stanął.

Obecny na ringu lekarz uznał, że chodzi o skręcenie kolana po złym ustawieniu nogi. Na podstawie zdjęć, które do tej pory oglądał, stwierdzał, że upadek zdarzył się niekoniecznie po uderzeniu. Ale nie chciał rozstrzygać.

>>> Witalij Kliczko vs Odlanier Solis na YOUTUBE

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida