SUPER EXPRESS.pl technologie internet Walka Kliczko vs Solis - YOUTUBE - zobacz FILM: Kliczko wygrał, Solis upadł na matę

Walka Kliczko vs Solis - YOUTUBE - zobacz FILM: Kliczko wygrał, Solis upadł na matę

20.03.2011, godz. 00:57
Witalij Kliczko
foto: Brak agencji

Walka Witalij Kliczko vs Odlanier Solis miała być jedną z najciekawszych walk tego roku. A skończyła się po zaledwie 3 minutach. Kliczko uderzył Solisa tak, że ten przewrócił się na matę. Po liczeniu sędzia uznał, że czas zakończyć walkę. KLICZKO WYGRAŁ, chociaż Solis protestował - twierdził, że upadł z powodu kontuzji, a nie ciosu.

W końcowym wywiadzie Kliczko przyznał, że rozumie, że widzowie mogą czuć się rozczarowani. On był przygotowany na dużo dłuższą walkę - trenował na 8-9 rund. Jednak jego zdaniem Solis padł po jego uderzeniu.

Patrz też: Khalidov vs Irvin NA ŻYWO

Promotor Solisa stanowczo zaprzeczył opinii Kliczki. Wzburzony stwierdził, że to kontuzja kolana. Opinię potwierdził również Solis, zadeklarował, że źle stanął.

Obecny na ringu lekarz uznał, że chodzi o skręcenie kolana po złym ustawieniu nogi. Na podstawie zdjęć, które do tej pory oglądał, stwierdzał, że upadek zdarzył się niekoniecznie po uderzeniu. Ale nie chciał rozstrzygać.

>>> Witalij Kliczko vs Odlanier Solis na YOUTUBE

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: