Super Express» Technologie» Mobilnie» Nasza Klasa / nk.pl w komórce - jak obsługiwać

Nasza Klasa / nk.pl w komórce - jak obsługiwać

Nk.pl - dawniej Nasza Klasa - umożliwia dostęp do niektórych funkcji z poziomu komórki. Specjalne aplikacje, które pozwalają na dostęp do Śledzika dostępne są dla telefonów Apple iPhone, Nokia (i innych obsługujących platformę Java) oraz wszystkich, które mają przeglądarkę internetową.

Nasza Klasa w iPhonie

Dostęp do portalu nk.pl możliwy jest z poziomu przeglądarki internetowej Safari. Oprócz niej w AppStore pojawiła się aplikacja Śledzik, która pozwala na śledzenie informacji umieszczanych na Naszej Klasie przez znajomych.

Śledzik umożliwia czytanie wpisów, sprawdzenie śledzonych i śledzących osób, obejrzenie naszego profilu oraz odczytanie katalogu kanałów.

Nasza Klasa w telefonach z Java (Nokia, Sony Ericsson, Samsung, inne)

Do nk.pl z obsługą Javy przygotowano aplet dostępny do ściągnięcia ze strony java.sledzik.pl.

Nasza Klasa w telefonach z przeglądarką internetową

Najwygodniejszy dostęp do portalu nk.pl oraz Śledzika daje standardowa przeglądarka internetowa. Dzięki niej będziemy mogli przeczytać opisy znajomych, ale też pooglądać ich zdjęcia czy wrzucić fotografie przez internet.

Obsługa interfejsu nie jest może najwygodniejsza, jednak liczba funkcji dostępnych w przeglądarce bije na głowę wszystkie specjalizowane aplety.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida