Super Express» Technologie» Oprogramowanie» Dobre programy: Opera 11.10 za darmo do pobrania - download Opera 11.10. Ściągnij Opera 11.10 NAJNOWSZA Opera 11.10 za darmo do pobrania - download Opera 11.10

Dobre programy: Opera 11.10 za darmo do pobrania - download Opera 11.10

Najnowsza przeglądarka Opera 11.10 została udostępniona do pobrania. Największą dostrzegalną poprawką jest powiększenie stron na ekranie startowym, by logotypy były wyraźnie widoczne. W Operze 11.10 (nazwa robocza: Barracuda) karty z otwartymi stronami mogą być umieszczone po każdej stronie ekranu - w przeciwieństwie np. do Firefoksa, który pozwala wyłącznie na przypięcie ich na górze lub na dole.

Ściągnij: Opera 11.10 po polsku

Opera 11.10 (nazwa robocza: Barracuda) posiada przebudowane dymki podpowiedzi, które informują użytkownika o nowych funkcjach. Ekran szybkiego wyboru witryn (startowy) zawiera powiększone logotypy, dzięki czemu użytkownik nie musi zastanawiać się, który prostokąt kliknąć, by przejść do wybranej witryny.

Oprócz tego Opera 11.10 ma udoskonalony tryb Turbo, rzekomo przyspieszający otwieranie stron w wolnych (GSM, 3G) połączeniach.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida