WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości ciekawostki Losowanie Lotto wielkie kumulacje. Spiskowa teoria internautów

Losowanie Lotto wielkie kumulacje. Spiskowa teoria internautów

16.03.2017, godz. 12:33
Lotto
lotto system, kumulacja lotto, lotto najczęściej losowanie liczby foto: Archiwum

Losowanie Lotto wielka kumulacja 35 milionów złotych. 14 marca podczas losowania Lotto nie udało się żadnemu z graczy wygrać 30 milionów, a to oznacza, że najbliższa kumulacja wyniesie 35 milionów. Czy tym razem uda się wygrać? Internauci mają zaskakującą teorię na temat losowań Lotto... O co może chodzić?

Losowanie Lotto kumulacja 35 milionów. Suma, którą można wygrać podczas losowania Lotto z pewnością może działać na wyobraźnię. Z pewnością wielu graczy zastanawia się, co kupiłoby sobie za tak wielką kwotę. Dom jak z bajki, luksusowy samochód albo lot w kosmos - pomysłów na to, jak wydać taką górę pieniędzy jest bez liku. Wystarczy zakreślić sześć liczb i liczyć na łut szczęścia... Kolejna okazja do wygrania kilkunastu milionów w Lotto już w czwartek o godzinie 21.40.

Tymczasem część internautów stworzyła niewiarygodnie brzmiącą teorię na temat losowań Lotto. Odkryli oni, że przed świętami i przed wolnym, suma w kumulacji Lotto jest bardzo wysoka. W 2016 roku tak było przed majówką (60 mln zł do wygrania), przed Bożym Ciałem (25 mln zł do zgarnięcia), przed Świętem Wojska Polskiego (9 mln zł) i przed Świętami Bożego Narodzenia (15 mln zł w puli). Zwykły przypadek? A może jest w tym ziarno prawdy?

Czytaj: Kumulacja Lotto 35 milionów. Tu sprawdzisz wyniki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: