WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości ciekawostki NASZ NOWY DOM. Jak się zgłosić do programu Katarzyny Dowbor?

NASZ NOWY DOM. Jak się zgłosić do programu Katarzyny Dowbor?

22.02.2015, godz. 22:21

Katarzyna Dowbor odmienia życie uczestników programu Nasz nowy dom w telewizji Polsat. W każdym odcinku dom jednej z rodzin przechodzi prawdziwą metamorfozę. Mówimy, jak zgłosić się do programu Nasz nowy dom.

Nasz nowy dom to program oparty na sprawdzonych produkcjach tego typu ze Stanów. Do programu zgłaszają się osobiście rodziny, które żyją albo w skromnych warunkach, albo ich domy wymagają specjalnych udogodnień, np. dla niepełnosprawnych. Pod wskazany adres przyjeżdża ekipa telewizyjna i zaczyna wielką rewolucję. Tak też działa od 2013 roku Katarzyna Dowbor w programie Nasz nowy dom, który od końca września 2013 pojawia się na antenie Polsatu w niedzielę o 17:45.

Nasz nowy dom. Jak zgłosić się do programu?

Jeśli chcesz zgłosić swój dom do udziału w programie Nasz nowy dom (nasz nowy dom kontakt), napisz na adres: biuro@constantin-entertainment.pl

Do udziału w programie możesz też zgłosić rodzinę, która potrzebuje pomocy, ale albo nie wie o programie Katarzyny Dowbor, albo boi się samodzielnie napisać. Ekipa programu robi bowiem także miłe niespodzianki. W zaledwie 5 dni Katarzyna Dowbor wraz z ekipą fachowców - od projektantów, przez wykwalifikowanych budowlańców, po dekoratorów – przeprowadza kompletną metamorfozę domu.

Z jakimi efektami? Można to sprawdzić co tydzień na antenie Polsatu, a także na oficjalnej stronie programu Nasz nowy dom: www.nasznowydom.polsat.pl.

>>> Odchudzanie Katarzyny Dowbor. Jak schudła prowadząca program Nasz nowy dom? [KLIKNIJ!]

Według badań, program Katarzyny Dowbor podniósł widownię Polsatu w trakcie emisji. To może oznaczać, że format doczeka się kontynuacji w kolejnym sezonie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: