WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości ciekawostki Śmieszne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki. Najlepsze śmieszne życzenia

Śmieszne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki. Najlepsze śmieszne życzenia

13.04.2013, godz. 22:50

Urodziny przyjaciółki to wyjątkowy dzień, wymagający fajnych, śmiesznych życzeń. Oto i niebanalne śmieszne życzenia urodzinowe. Wybraliśmy porcję najlepszych życzeń i wierszyków. Sama zdecyduj czy chcesz wysłać je przez sms, mailem czy złożyć osobiście. Grunt, żeby śmiechu było co nie miara!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla najlepszej przyjaciółki muszą ją rozweselić, w końcu urodziny to wyjątkowa sprawa!

Wybór śmiesznych życzeń urodzinowych dla przyjaciółki lub koleżanki:

- Nie kupię ci szczęścia, choć bardzo bym chciała... ale mogę zaprosić cię na lody. A lody i szczęście to prawie to samo ;)

- Wszystkiego naj, naj kochana, z okazji twojej starości ;P

- Dzień dobry śliczna! Malując się dziś przed lustrem pomyśl, że jesteś odważniejsza niż sądzisz, silniejsza niż uważasz, mądrzejsza niż przypuszczasz i dwa razy bardziej piękna niż kiedykolwiek sądziłaś! STO LAT!!!

- Kochana! W dniu Twoich urodzin życzę Ci, żebyś zarabiała kasę bez pracowania, była mądra bez uczenia się po nocach, kochała bez jednego zranienia i jadła wszystko co lubisz, nie tyjąc ani kilograma! :D

- Niech mąż o poranku podaruje ci bezdenne konto w banku, tata sprawi szybki samochód, a szef podwyższy twój miesięczny dochód. Żebyś mogła żyć szybko i dostatnie, niech od dziś moja droga niczego ci nie braknie! Sto lat!

SPRAWDŹ: WYJĄTKOWE ŻYCZENIA dla dziewczyny, dla przyjaciółki

- Jesteś trendy, jazzy, glamour, jesteś cudowną przyjaciółką, piękną kobietą, słowem: JESTEŚ COOL! Nie próbuj być coraz lepsza, bo w Tobie żadna zmiana nie jest już konieczna. Bądź sobą, najwspanialszą jaką znam osobą!!!

- Dzień radosny, dzień jedyny, mojej psiapsióły urodziny! Niech nam rośnie i wyrasta, chluba naszego miasta! ;)

- Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów czy depresji. Za to śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów. Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin!

- Kochana, życzę ci niesłabnącej pogody ducha, żebyś łatwo godziła się z tym, czego nie możesz zmienić i odwagi, abyś zmieniała to, co jeszcze odmienić możesz. I szczęścia... żeby ci się jedno z drugim nie pokręciło!

- Z okazji Twoich urodzin zdradzę ci sekretny przepis na szczęście, który odziedziczyłam po prababci: 0.5 kg miłości, 1 szczypta zazdrości, 100 gram zaufania, kropelka na nerwach grania, 6 deko cierpliwości, 3 dkg wyrozumiałości, 10 łyżek humoru i drugie tyle wigoru!

- Podbijaj serca facetów nadzianych, tych zwariowanych i tych kochanych, życzę ci dużo zdrówka też oczywiście, żebyś się czuła wprost zajebiście, bo jesteś laską niesamowitą, aurą przebojowości widocznie spowitą, więc kochana pozostań po prostu sobą i bądź naszej mieściny najlepszą ozdobą!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: