WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości ciekawostki Aukcja nieodebranych bagaży lotniczych. Co wylosowali uczestnicy?

Aukcja nieodebranych bagaży lotniczych. Co wylosowali uczestnicy?

16.02.2014, godz. 10:56
Walizka bagaż buty szpilki obcas
foto: Eastnews

W sobotę 15 lutego w siedzibie PLL LOT odbyła się licytacja „bagaży niespodzianek”. To pierwsza taka sprzedaż zorganizowana przez Polskie Linie Lotnicze.

W siedzibie PLL LOT odbyła się pierwsza licytacja bagaży nieodebranych przez pasażerów. W walizkach znajdowały się m.in. ubrania, sprzęt elektroniczny, książki i biżuteria. Większość zainteresowanych podkreślała, że udział w aukcji traktuje jak dobrą zabawę. Uczestnicy licytowali  bagaże w ciemno. Ich zawartość do momentu wygrania aukcji była znana tylko pracownikom lotniska.

W aukcji „bagaży niespodzianek” uczestniczyło ponad 100 osób. Na sprzedaż wystawiono 67 walizek. Średnia cena każdej z nich to około 300-400 zł.

Wielu z was pewnie zastanawia się, czy „taka” niespodzianka mogła się opłacać. - Na pewno nie znajdę tam drogich zegarków, ani złota, bo to podróżnik ma przy sobie - mówił uczestnik licytacji. 

Zobacz też: Licytacja „bagaży niespodzianek”. Lot zaprasza na aukcję nieodebranych bagaży!

Jak pisze portal „gazeta.pl”, jeden z uczestników zapłacił za walizkę 250 zł a znalazł w niej...laptopa. Inna uczestniczka trafiła na parę letnich butów, ubrania i biżuterię. W sumie pod młotek poszło 67 bagaży. Za najdroższą wylicytowaną walizkę zapłacono 600 zł. Na licytacji „niespodzianek” LOT zarobił ok 23 tys. zł!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: