WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Adriana Lima i Alessandra Ambrosio zdradzają sekrety urody Brazylijek

Adriana Lima i Alessandra Ambrosio zdradzają sekrety urody Brazylijek

27.09.2016, godz. 15:00
Adriana Lima i Alessandra Ambrosio
foto: EAST NEWS

Adriana Lima i Alessandra Ambrosio, znane też jako aniołki Victoria's Secret, wyjawiły, jak Brazylijki dbają o urodę. Poznaj urodowe triki najpiękniejszych kobiet na świecie!

Adriana Lima i Alessandra Ambrosio to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Obie są aniołkami Victoria's Secret, matkami dwójki dzieci i obie maja 35 lata. Obie także pochodzą z Brazylii, kraju, który słynie z pięknych kobiet. Teraz kobiety ze wszystkich miejsc na świecie też mogą zachwycać urodą, bo Adriana Lima i Alessandra Ambrosio zdradziły sekrety urody Brazylijek w rozmowie z Harper's Bazaar. Supermodelki wyjawiły tajemnice przekazywane z pokolenia na pokolenie. Teraz i wy możecie być piękne jak Brazylijki!

- W Brazylii nie ma jednego ideału piękna. Jest wiele rodzajów naturalnego kobiecego piękna, ale oczywiście Brazylijki uwielbiają podkreślać swoją urodę makijażem - powiedziała Adriana Lima. - Brazylijska uroda jest bardzo naturalna i świeża. Gdy jestem w Brazylii, czuję się połączona z naturą i prawie się nie maluję. Wystarczy mi tylko dobry filtr przeciwsłoneczny, balsam do ust i róż. To jest proste i eleganckie - dodała Alessandra Ambrosio. - Brazylijki są nauczone, żeby dbać o siebie. Zaczynają już w bardzo młodym wieku, co jest kluczem do młodego wyglądu w starszym wieku - zdradziła Adriana Lima. - Trzymam się naturalności. Moje włosy znoszą liczne stylizacje w pracy, więc jak jestem w domu to pozwalam im odetchnąć. Nie suszę ich i używam tylko sprayu Victoria's Secret Beach Sexy Beach Hair Wave - przyznała Alessandra Ambrosio. Adriana Lima pije do tego wodę kokosową, żeby zachwycać urodą. Tak jak Alessandra! - Najważniejsze jest nawadnianie organizmu! Jeśli jesteś odwodniona, to od razu to widać po skórze. Nie ma nic lepszego dla skóry niż woda. Dobre są też zielone soki. Kocham również wodę kokosową - powiedziała Alessandra Ambrosio. Modelka stawia też na lekką opaleniznę, za to używa dużo balsamu nawilżającego. Lubi też stosować tusze do rzęs, róż oraz różowe szminki.

Zobacz: Wiemy, jak gwiazdy dbają o swoje figury! Oto ich sposoby na szczupłe ciała

Przeczytaj też: Jak ćwiczą gwiazdy, żeby schudnąć? Poznaj ich ulubione ćwiczenia!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: