WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Andrzejki 2016. Gdzie bawić się w Warszawie? [LISTA IMPREZ]

Andrzejki 2016. Gdzie bawić się w Warszawie? [LISTA IMPREZ]

26.11.2016, godz. 17:05
impreza, ludzie
foto: EAST NEWS

Andrzejki 2016. W tym roku imieniny Andrzeja co prawda wypadają dopiero w środę, ale kluby zaczynają świętowanie już od soboty. Imprezy, bale, koncerty – każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź, gdzie w Warszawie odbędą się najlepsze imprezy w klimacie wróżb i przepowiedni.

Andrzejki 2016. To wyjątkowa noc, która kojarzy się przede wszystkim z wróżbami matrymonialnymi. Od wieków niezamężne dziewczyny próbowały wywróżyć sobie przyszłość w andrzejkową noc. Andrzejkowe wróżby stały się popularne w Polsce w XVI wieku. Obecnie andrzejki to przede wszystkim doskonała okazja do dobrej zabawy. Andrzejki to dla chrześcijan ostatnia okazja do hucznej zabawy przed Adwentem. Specjalnie dla was sprawdziliśmy imprezy andrzejkowe, które odbędą się w Warszawie.
Bal w Klubie Sosnowym - tarocista, wróżby, danie bufetowe, DJ; 26 listopada (sobota), godz. 19, Klub Sosnowy, ul. Trakt Lubelski, 40a
Świat magii w Składzie Butelek - impreza przebierana, DJ; godz. 20.30, Skład Butelek, ul. 11 listopada 22, wstęp 15 zł
Andrzejkowy spektakl improwizowany w Klubie Komediowym - 30 listopada (środa), godz. 21, Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1, bilety 15/25 zł
Klub Remont - 26 listopada (sobota), godz. 20, klub Remont, ul. Waryńskiego 12a, wstęp: lista z Facebooka / free, pozostali 10 zł.

Zobacz: WRÓŻBY na andrzejki: Wywróż sobie miłość

Źródło: Karol Masalski
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: