WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Dec najlepiej ubraną polską pogodynką? Ocenia Daniel Jacob Dali

Anna Dec najlepiej ubraną polską pogodynką? Ocenia Daniel Jacob Dali

24.10.2016, godz. 13:00
anna dec
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił styl Anny Dec. Projektant podziwia pogodynkę i prezenterkę za jej styl i gust. Przeczytaj jego najnowszy felieton!

- Prezenterka, pogodynka, konferansjerka - wszystko to wpisane jest w CV Anny Dec. Tak jak wiele robi Ania, tak równie wiele dzieje się u niej w temacie mody. Nie boi się łączyć ze sobą wielu stylów naraz, przez co nawet mnie jest cieżko przypisać jej jeden konkretny styl. W jej stylizacjach przeplatają się lata 60., eleganckie kreacje w stylu YSL czy zupełnie casualowe jeansy i jedwabne koszule. Jednak jedno jest pewne - czego by prezenterka stacji TVN nie założyła na siebie, zawsze jest dobrze i nie da się koło niej przejść obojętnie. Anna to również ogromna miłośniczka obuwia. I jestem pewien, że posiada każdy kolor i fason kozaków, półbutów i szpilek w swojej garderobie. Kiedy pojawia się na rożnego rodzaju eventch rownież nie zawodzi miłośników mody.
Zawsze wygląda perfekcyjnie. Kiedy komentuje pogodę - jak sami wiemy nie za dużo mówi o polskim słońcu - bo niestety, mamy go mało, ale na szczęście to Anna jest naszym słońcem w modzie, które zawsze jak najjaśniej świeci. Brawo! - skomentował Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Mateusz Hładki powinien być wzorem dla wszystkich mężczyzn? Jego styl ocenia Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też: Anna Lewandowska nie tylko zna się na modzie, ale nawet wyprzedza trendy! Ocenia Daniel Jacob Dali

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: