WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Lewandowska nie tylko zna się na modzie, ale nawet wyprzedza trendy! Ocenia Daniel Jacob Dali

Anna Lewandowska nie tylko zna się na modzie, ale nawet wyprzedza trendy! Ocenia Daniel Jacob Dali

10.10.2016, godz. 12:00
Anna Lewandowska nie tylko zna się na modzie, ale nawet wyprzedza trendy! Ocenia Daniel Jacob Dali
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił styl Anny Lewandowskiej. Zwrócił uwagę, że trenerka fitness nie tylko zna się na modzie, ale także wyprzedza trendy! Sprawdź, co napisał w swoim najnowszym felietonie na temat stylu Anny Lewandowskiej.

- Anna Lewandowska, żona Roberta - kapitana polskiej reprezentacji, urodziła się w Łodzi, a jak wiadomo, to miasto tętniło kiedyś modą. W młodości Anna bardziej dbała o ciało jako sportsmenka, zdobywająca wiele nagród, niż o styl i modę. Jednak w ostatnich latach nadrobiła wszystko z nawiązką. Dziś Anna ubiera się u najbardziej znanych projektantów, ale to nie na tym polega sztuka. Sztuką jest mieć styl, który Anna zdecydowanie wyrobiła sobie przez ostatnich kilka lat. Na jej idealnej figurze pięknie skrojone sukienki prezentują się tak, że wszystkie magazyny i portale modowe rozpisują się tygodniami o jej stylizacjach. Kolor popielaty to absolutny hit nadchodzących miesięcy, a Lewandowska już od dłuższego czasu go nosi. Mogę więc śmiało napisać, że zna się na modzie, a nawet wyprzedza trendy! Anna to nie tylko żona znanego piłkarza, ale i smaczny kąsek dla ludzi kochających modę - ocenił Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Styl Ewy Gawryluk może być wzorem dla wszystkich kobiet? Ocenia Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też:Renata Kaczoruk zachwyciła polskiego projektanta! Daniel Jacob Dali ocenia jej styl

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: