WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Lewandowska WALCZY O ŻYCIE nienarodzonego dziecka!

Anna Lewandowska WALCZY O ŻYCIE nienarodzonego dziecka!

27.06.2017, godz. 12:24
Pomoc dla Olka Magiery
Anna Lewandowska WALCZY O ŻYCIE nienarodzonego dziecka foto:

Anna Lewandowska apeluje na Instagramie do fanów, aby pomogli nienarodzonemu dziecku. Olek jest jeszcze w brzuchu mamy, ale już wykryto u niego śmiertelną wadę serca. Życie noworodka mogą uratować jedynie trzy skomplikowane i kosztowne operacje. Potrzeba ponad 350 tysięcy złotych, aby mały Olek mógł żyć. Każdy z nas może pomóc przyszłym rodzicom, wpłacając darowiznę.

Anna Lewandowska sama niedawno została mamą Klary. Teraz trenerka zaangażowała się w pomoc dla nienarodzonego dziecka. Anna Lewandowska apeluje do swoich fanów na Instagramie, aby pomogli ocalić życie malca. Olek Magiera jest jeszcze w brzuchu mamy. Lekarze już zdiagnozowali u niego HLHS, czyli krytyczną wrodzoną wadę serca. "Gdy się urodzi, zacznie umierać. Nie mogę pozwolić, by pierwszy dzień życia był jednocześnie jego ostatnim" - pisze mama Olka. Zespół HLHS to złożona wada serca. Nieleczona oznacza najgorsze - aż 95% dzieci z tą wadą, bez rozpoczęcia leczenia, umiera w pierwszym miesiącu życia. Jedynym ratunkiem dla chłopca są trzy skomplikowane operacje - pierwszą z nich będzie musiał przejść już w pierwszych dniach życia.

A czasu pozostało niewiele. Termin porodu wyznaczono na 30 sierpnia. Potrzeba ponad 350 tys. zł. Pomóc może każdy z nas wpłacając darowiznę za pośrednictwem strony siepomaga.pl.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: