WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Anna Wendzikowska narzeka na fryzjera! "Skrzywdził mnie". Faktycznie jest tak źle?

Anna Wendzikowska narzeka na fryzjera! "Skrzywdził mnie". Faktycznie jest tak źle?

26.08.2016, godz. 18:30
Anna Wendzikowska
foto: Instagram

Niedawno Anna Wendzikowska zmieniła kolor włosów na czarny. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie czuje się dobrze w nowym wcieleniu. Na swoim profilu na Instagramie narzeka na fryzjera!

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska postanowiłam zmienić swój image i postawiła na nowy kolor włosów. Na jej głowie zagościła czerń, która idealne podkreśla jej urodę i dobrze komponuje się z brwiami. Okazuje się jednak, że sama Anna Wendzikowska nie jest zadowolona z tej zmiany. Na swoim Instagramie pożaliła się na fryzjera... - No niestety @lukiur tak mnie skrzywdził i jakoś nie mogę wymyć tego koloru, a próbowałam już wszystkiego. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?Zemsta fryzjera.. Tylko nie wiem za co - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie. Zdania wśród jej fanek są podzielone. Jedne uważają, że problemem w jej looku są brwi, a nie włosy. Inne uważają, że czarny kolor włosów dodaje jej lat i radzą, co zrobić, by barwa trochę zeszła. A wy co sądzicie o fryzurze Wendzikowskiej? Naprawdę jest aż tak źle?

Zobacz: Anna Wendzikowska już tak nie wygląda. Zmieniła kolor włosów!

Przeczytaj też: Anna Wendzikowska inspiruje się japońskim stylem. Jej stylizacja to hit czy kit?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: