WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Argan Body Ritual Dr Irena Eris - oczyszczający peeling do ciała z olejem arganowym - opinie

Argan Body Ritual Dr Irena Eris - oczyszczający peeling do ciała z olejem arganowym - opinie

15.02.2017, godz. 10:00
Argan Body Ritual Dr Irena Eris - oczyszczający peeling do ciała
Argan Body Ritual Dr Irena Eris - oczyszczający peeling do ciała foto: Materiały prasowe

Oczyszczający peeling do ciała Argan Body Ritual firmy Dr Irena Eris to doskonały kosmetyk dla osób, które chcą wygładzić swoją skórę, poprawić jej jędrność, ale nie przesuszać jej. Ja jestem zachwycona tym peelingiem. Sprawdź moją opinię.

Przez ostatnie tygodnie testowałam oczyszczający peeling do ciała Argan Body Ritual Dr Irena Eris. Peeling zawiera ziarna kakaowca, kryształki cukru oraz drogocenny olej arganowy. Co mogę powiedzieć o tym peelingu oczyszczającym Dr Irena Eris? Z pewnością już po pierwszym użyciu zauważyłam wyraźną poprawę gładkości mojej skóry. Peeling doskonale usunął martwy naskórek, a dzięki zawartości oleju arganowego, nawilżył i delikatnie natłuścił moją skórę. Nie musiałam się martwić, że po peelingu będę mieć suchą skórę! Słodki, karmelowy zapach peelingu oczyszczającego jeszcze przez kilka godzin czułam na swojej skórze. Po kilku zastosowaniach kosmetyku dostrzegłam jego dodatkowe zalety. Moja skóra stała się jędrniejsza! To ogromnie mnie ucieszyło, ponieważ aktualnie przygotowuję się do sezonu letniego. Zaledwie po kilku użyciach moją skóra jest bardziej napięta i wygląda zdrowo. Z pewnością polecę peeling oczyszczający do ciała z olejem arganowym Dr Irena Eris swoim koleżankom.

Plusy:

- wygładza skórę

- nawilża

- po dłuższym stosowaniu skóra staje się jędrniejsza

- fantastyczny zapach (delikatnnie karmelowy), który na długo pozostaje na skórze

Minusy:

- nie zauważyłam

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: