WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Blogerka modowa z anoreksją? Ta dziewczyna pokazuje przerażająco wychudzone ciało i twierdzi, że "taka jest z natury"

Blogerka modowa z anoreksją? Ta dziewczyna pokazuje przerażająco wychudzone ciało i twierdzi, że "taka jest z natury"

08.11.2016, godz. 15:00
Blogerka modowa z anoreksją? Ta dziewczyna pokazuje przerażająco wychudzone ciało i twierdzi, że taka jest z natury
foto: instagram

Eugenia Cooney to młoda dziewczyna, która może pochwalić się sporą popularnością na Instagramie (469 tys. obserwujących) oraz w serwisie Youtube (ponad 954 tys. fanów). Eugenia pokazuje swoje stylizacje, makijaże i jedyne, co ją wyróżnia to... przerażająco wychudzona sylwetka. Dziewczyna prawdopodobnie cierpi na anoreksję.

Eugenia Cooney szokuje na Instagramie i serwisie Youtube. I nie robi tego za sprawą swoich stylizacji czy makijaży, a... swojej figury. Sylwetka dziewczyny jest przerażająco wychudzona - widać wszystkie kości, brak jej biustu, pośladków, a nawet mięśni ud i rąk! Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna cierpi na anoreksję, zwłaszcza że na jej koncie na Instagramie można znaleźć dawne zdjęcia, na których wyglądała jeszcze zdrowo. To przeczy też zapewnieniom Eugenii, która twierdzi, że jest szczupła z natury. Internauci pod każdym jej zdjęciem czy nagraniem zamieszczają mnóstwo komentarzy, nawołujących, by dziewczyna rozpoczęła leczenie. Ostatnio nawet podpisali petycję o skasowanie jej kont, jakoby zagrażały młodym osobom. Za przykład podano pewną 15-latkę, która schudła 8 kg, bo chciała wyglądać jak Eugenia. Youtube odrzucił jednak petycję. Czy słusznie? Sądzicie, że internetowe konta Eugenii powinny zniknąć?

Zobacz: Jak rozpoznać i leczyć zaburzenia odżywiania?

Przeczytaj też: Ta dziewczyna jadła 10 kalorii dziennie, bo czuła się jak GRUBA ŚWINIA!

Źródło: Agencja TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: