WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

16.08.2016, godz. 14:00
Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Mariusz Mazurczak/ arch. prywatne

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Cheerleaders Gdynia.

Cheerleaders Gdynia są znaną wszystkim grupą tancerek sportowych, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Wygrały prestiżowy konkurs Euroleague Basketball na najlepszy zespół w Europie. Cheerleaders Gdynia występowały na najważniejszych imprezach sportowych na świecie. Jako pierwszy zespół starego kontynentu wystąpiły podczas meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyny z Cheerleaders Gdynia znamy z wielu teledysków topowych artystów, największych festiwali muzycznych oraz najpopularniejszych programów telewizyjnych i reklam. W skład zespołu wchodzą mi. in. absolwentki szkół baletowych oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentantki Polski w gimnastyce artystycznej i medalistki Mistrzostw Polski w gimnastyce artystycznej oraz w zawodach fitness. Jedna cheerleaderek Katarzyna Dziurska została Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz Mistrzynią Polski w Fitness Soft. Na co dzień Cheerleaders Gdynia są tancerkami wielokrotnego mistrza Polski w koszykówce drużyny Asseco Gdynia.

- Cheerleaders Gdynia to profesjonalny zespół sportowych tancerek. Miałem przyjemność kilkakrotnie współpracować z dziewczynami mi. in. przy produkcjach telewizyjnych. Są wyjątkowe. Wszystko, co robią, jest na bardzo wysokim poziomie. Cheerleaders Gdynia to wypracowana, sportowo-taneczna marka naszego kraju — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Światowe Dni Młodzieży pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: