WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Czarno-biała stylizacja Joanny Krupy jest idealna na rozpoczęcie roku szkolnego! Zainspiruj się!

Czarno-biała stylizacja Joanny Krupy jest idealna na rozpoczęcie roku szkolnego! Zainspiruj się!

05.08.2016, godz. 13:00
joanna krupa
foto: AKPA

Joanna Krupa może inspirować grzeczne uczennice! Gwiazda pokazała się w stylizacji, która jest idealna na rozpoczęcie roku szkolnego. Zobacz zestaw Joanny Krupy i ubierz się jak ona!

Kilka dni temu Joanna Krupa świeciła wielkim dekoltem i odsłoniętymi piersiami na prezentacji nowej jesiennej ramówki TVN, a teraz pokazała się w dużo grzeczniejszym wydaniu na prezentacji nowej kolekcji marki Simple. Gwiazda postawiła na stylowy i elegancki look, który składał się z czarnych obcisłych spodni, białej bluzki i czarnej marynarki. Do tego modelka miała białe czółenka. Swoje włosy związała w wysoki kucyk, który podkreślał charakter całego zestawu. Nie da się ukryć, że stylizacja Joanny Krupy może być inspiracją dla wszystkich uczennic, które za niecały miesiąc rozpoczną nowy rok szkolny!

Zobacz: Joanna Krupa z wielkim dekoltem, Agnieszka Szulim w koronkowym staniku... czyli stylizacje gwiazd z prezentacji jesiennej ramówki TVN

Przeczytaj też: Wysoko upięty kucyk to najlepsza FRYZURA na upały!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: