WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się CZARNY PIĄTEK już dziś! LISTA SKLEPÓW, w których kupisz tanie ubrania, dodatki czy kosmetyki!

CZARNY PIĄTEK już dziś! LISTA SKLEPÓW, w których kupisz tanie ubrania, dodatki czy kosmetyki!

25.11.2016, godz. 09:00
promocje, wyprzedaże, zakupy, moda
foto: EAST NEWS

Czarny Piątek już dziś, 25 listopada. To wyjątkowa okazja, żeby zrobić tanie zakupy! Możesz kupić prezenty na mikołajki lub święta, bądź też uzupełnić swoją garderobę czy kosmetyczkę. Sprawdź, które sklepy obniżyły ceny w związku z Czarnym Piątkiem!

Czarny Piątek to świetna okazja, żeby ruszyć na zakupy! To wyjątkowy dzień wyprzedaży w wielu sklepach, dzięki którym możesz kupić tanie prezenty dla bliskich lub upolować perełki z najnowszych kolekcji. W tych oto sklepach kupisz tanie ubrania, dodatki lub kosmetyki: C&A (20 proc. na wszystko od 25.11 do 27.11), Wittchen (promocje w zależności od salonu, w Galerii Mokotów 25 proc. na wybrane produkty), H&M (50 proc. przez cały weekend), Ochnik (20 proc. przez cały weekend), New Look (do 50 proc.), New Yorker (w zależności od salonów, np. w Blue City do 50 proc.), Mohito (Blue City 25 proc., promocje w zależności od salonu), Mango (30 proc.), Empik (do 50 proc.), Nike (do 30 proc.), ASOS (do 50 proc.), Gino Rossi (40 proc. na nową kolekcję), Answear (do 50 proc.), Simple (do 40 proc.).

Zobacz: Czarny Piątek w warszawskim Wola Parku. Tu kupisz produkty aż o 70 proc. TANIEJ!

Przeczytaj też: CZARNY PIĄTEK: kiedy i w jakich sklepach będą promocje?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: