WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Czerń nie musi być nudna! Gwiazdy udowadniają, że stylizacje w czerni od stóp do głów mogą być ciekawe

Czerń nie musi być nudna! Gwiazdy udowadniają, że stylizacje w czerni od stóp do głów mogą być ciekawe

24.08.2016, godz. 16:00
Czerń nie musi być nudna! Gwiazdy udowadniają, że stylizacje w czerni od stóp do głów mogą być ciekawe
foto: AKPA

Może się wydawać, że czarne stylizacje od stóp do głów są nieciekawe i nudne. Gwiazdy udowadniają, że nic bardziej mylnego! Zobacz czarne zestawy gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Który look jest najlepszy?

Czerń to najbardziej klasyczny kolor, który nigdy nie wychodzi z mody, pasuje do wszystkich innych barw, jest idealny na wiele okazji i pasuje niemal do każdego typu urody. Nic więc dziwnego, że jest też przy okazji najczęściej wybieranym kolorem. Szczególnie przez gwiazdy! Na prezentacji jesiennej ramówki TVP aż cztery gwiazdy wybrały stylizacje w czerni od stóp do głów. Na czerń postawiła Edyta Herbuś, która miała na sobie czarną długą spódnicę i czarną bluzkę z ozdobami. Kaja Paschalska wybrała za to czarną obcisłą sukienkę w stylu bandażowych kreacji. Z kolei Marta Manowska miała na sobie czarny kombinezon z dużym paskiem w talii, podobnie jak Katarzyna Cichopek. Każda z tych stylizacji prezentowała się świetnie! W czym tkwi ich sekret? W braku monotonii. Czarne kombinezony są przełamane oryginalnymi paskami. Czarna sukienka ma ciekawą fakturę, a czarna spódnica i czarna bluzka są miksem różnych materiałów. To wystarczy, żeby stworzyć ciekawą stylizację z czernią w roli głównej.

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała idealnie płaski brzuch w świetnej stylizacji. Wiemy, kto zaprojektował jej strój!

Przeczytaj też: Maja Sablewska w sukience za ponad 7 tysięcy złotych!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: