WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

17.10.2016, godz. 14:30
taniec z gwiazdami, adrian zalewski
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Taneczne show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to program, który możemy oglądać w każdy piątkowy wieczór w Telewizji Polsat. W tym sezonie jest mnóstwo nowych twarzy — jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy, zapierające dech w piersiach taneczne popisy, trud codziennych wielogodzinnych treningów, niespodziewane kontuzje i urazy, ogromne zainteresowanie mediów oraz rywalizacja, której ukoronowaniem będzie Kryształowa Kula dla zwycięzcy. Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ocenia czteroosobowe jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach — Michał Malitowski, oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

- To bardzo ciekawa i bardzo widowiskowa produkcja, którą proponuje swoim widzom Telewizja Polsat. Program pokazując zmagania tych, którzy często dopiero zaczynają uczyć się tańczyć, ma swoją wartość edukacyjną. Widzowie nie tylko doświadczają przeżycia wielu emocji, ale takaż dowiadują się, że można nauczyć się w cudowny sposób poruszać na parkiecie. Świetnie dobrana jest para prowadzących, którzy są po prostu znakomici w swoim fachu — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Tomasz Kammel pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program „Nasz nowy dom” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: