WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Daria Jaworska pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Daria Jaworska pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

20.03.2017, godz. 13:00
Daria Jaworska pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Darię Jaworską.

Daria Jaworska to wschodząca gwiazda polskiej sceny pop. Jest wokalistką, pianistką, kompozytorką oraz autorką tekstów piosenek. Znana jest z anteny radia RMF FM oraz telewizji Polsat. Występował na Wielkiej Gali z okazji 25-lecia radia RMF FM oraz Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat, gdzie podbijała serca publiczności. Daria Jaworska wraz z zespołem ENEJ nagrała doskonale wszystkim znany cover „Nasze Randez Vous” z repertuaru zespołu Kombi, który znalazł się na specjalnej płycie z okazji 25-lecia radia RMF FM, dzięki czemu stała się bardzo dobrze kojarzona z tą stacją radiową. Daria Jaworska obecnie pracuje nad własną płytą oraz przygotowuje się do trasy koncertowej, która będzie promować krążek. Niebawem będziemy mogli zobaczyć artystkę w różnego rodzaju wydarzeniach medialnych.

- Daria Jaworska ma bardzo duży potencjał. Jest uzdolniona, wymaga od siebie, a do tego jest bardzo ładna. Może osiągnąć duży sukces medialny — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Grupa Klakson pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: