WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Dieta i ćwiczenia czy zabiegi w gabinecie? Co wybrać?

Dieta i ćwiczenia czy zabiegi w gabinecie? Co wybrać?

18.10.2016, godz. 14:30
kobieta, ćwiczenia, trening, uroda
foto: Materiały prasowe

Zgrabna i szczupła sylwetka już od lat promowana jest przez media jako najbardziej pożądana. Nic więc dziwnego, że większość z nas marzy o idealnym ciele. Jak jednak to uzyskać? Czy najlepsze efekty osiągniemy wylewając siódme poty na siłowni? Czy może kluczem do sukcesu okażą się zabiegi modelujące sylwetkę? Podpowiadamy!

Dieta i ćwiczenia

Jeśli kiedykolwiek szukałaś w internecie idealnej dla siebie diety na pewno wiesz, że nie jest to proste zadanie. Bardzo łatwo pogubić się w ich założeniach i opiniach osób, które je stosują. Najlepszym co możesz zrobić, jest skreślenie z góry diet, które zbyt drastycznie zmniejszają ilość dostarczanych organizmowi kalorii. Co prawda mogą one w początkowym etapie dać dobre rezultaty i spowodować spadek wagi, ale tak naprawdę jest to jedynie utrata wody. Po powrocie do normalnego żywienia (niekoniecznie niezdrowego) kilogramy szybko wrócą. Rozsądnym rozwiązaniem będzie na pewno wizyta u dietetyka, który dopasuje indywidualnie wszystkie założenia, biorąc pod uwagę tryb życia, nawyki i predyspozycje. Jeśli chodzi o ćwiczenia, również bardzo ważny jest dobór odpowiednich ćwiczeń i ich częstotliwości. Nieważne czy zdecydujesz się na ćwiczenia z Ewą Chodakowską, czy inną „domową” trenerką, będziesz biegać czy kupisz karnet na siłownię – efekty uzyskasz jedynie wtedy, gdy aktywności fizycznej poświęcisz odpowiednio dużo czasu! Niestety wszelkie przerwy mogą znacząco wydłużyć drogę do celu, dlatego regularność i silna wola jest po prosta konieczna.
PLUSY: poprawa stanu zdrowia organizmu i kondycji fizycznej, przy zmianie stylu życia na stałe efekty będą trwałe
MINUSY: konieczność ciągłego pilnowania diety oraz regularnych ćwiczeń, mniej czasu na inne aktywności

Zabiegi w gabinecie

Choć oferta gabinetów medycyny estetycznej ciągle się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, wciąż zdarza się, że do zabiegów podchodzi się z ogromnym dystansem. Zupełnie niesłusznie! Nikt przecież nie zmusza cię do odsysania tłuszczu czy innej inwazyjnej metody. Masaże, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, pola elektromagnetycznego czy kriopolizy – wybór jest ogromny. Większość z tych zabiegów jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Jeżeli szukasz procedur mało inwazyjnych oraz pozwalających na uzyskanie bardzo szybkich efektów, zwróć uwagę na zabieg urządzeniem BTL VANQUISH ME™, który z pewnością spełni te oczekiwania. Dlaczego jest tak skuteczny? To zasługa technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Jak to działa? – Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1-2 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 -45 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu może wrócić do codziennych zajęć. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się 3-4 zabiegi, po których rezultaty są spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm! – mówi dr Maciej Rogala z kliniki Gold Clinic.
PLUSY: trwała utrata zbędnych kilogramów, możliwość modelowania wybranych obszarów ciała, krótki czas trwania zabiegu, brak okresu rekonwalescencji, natychmiastowy efekt
MINUSY: brak dodatkowych efektów w postaci poprawy stanu zdrowia i kondycji fizycznej

Zobacz: Kinga Rusin SCHUDŁA 8 kg i nosi rozmiar 34! Znamy sekret jej figury

Przeczytaj też: Ten chłopak ma pupę jak Kim Kardashian! Niejedna kobieta może mu zazdrościć kształtów!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: