WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się DOMY GWIAZD: PERFEKCYJNY dom Małgorzaty Rozenek - ZOBACZ ZDJĘCIA!

DOMY GWIAZD: PERFEKCYJNY dom Małgorzaty Rozenek - ZOBACZ ZDJĘCIA!

22.03.2013, godz. 10:45
małgorzata rozenek
Małgorzata Rozenek zaprezentowała wnętrza wilii w Strzeniówce! foto: AKPA

Małgorzata Rozenek postanowiła zaprezentować wnętrza swojego "perfekcyjnego" domu w Strzeniówce. Ten dom jest świetnie znany widzom programu PERFEKCYJNA PANI DOMU, bowiem to właśnie w nim Małgorzata pokazuje, w jaki sposób dbać o czystość i porządek.

Gdy Małgorzata Rozenek wcieliła się w rolę PERFEKCYJNEJ PANI DOMU, to wszyscy uwierzyli, że luksusowa willa w Strzeniówce, prezentowana w programie, należy do celebrytki. Niestety, okazuje się, że dom jest wynajmowany, ale to nie przeszkodziło Małgosi, by zaprezentować, jak wyglądają jej "perfekcyjne wnętrza".

Kilka dni temu Małgorzata zaprosiła fotoreporterów do "swojego" domu. Dzięki temu możemy wyraźnie zobaczyć, jak bardzo przestronny jest dom, w którym kręcone są sceny programu PERFEKCYJNA PANI DOMU.

W całym domu królują ciepłe oraz klasyczne barwy. Znajdziemy tu dużo brązu i beżu. Meble są eleganckie i klasyczne, choć dla niektórych mogą wydać się zbyt "staromodne". Nie brakuje solidnego stołu, wielkiego regału na książki czy sporych rozmiarów sofy.

Oczywiście w domu nie zabrakło kominka. Ciekawym rozwiązaniem w willi jest ściana wyłożona cegłami.

Chcielibyście mieć wnętrza urządzone w takim stylu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: