WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się DOMY GWIAZD: Przytulny dom Haliny Frąckowiak

DOMY GWIAZD: Przytulny dom Haliny Frąckowiak

12.04.2013, godz. 15:17
Mieszkanie HALINY FRĄCKOWIAK
foto:

Halina Frąckowiak włożyła w urządzenie swojego domu dużo serca i czasu. Ale efekt aranżacji domu na warszawskim Zaciszu jest bardzo ciekawy.

Halina Frąckowiak ma swoją przystań w niewielkim i przytulnym domu. Jego wnętrza są jasne i dobrze doświetlone. Artystka zdecydowała się na otwartą przestrzeń, dlatego niewiele pokoi jest zamkniętych. Drewniana podłoga z jasnych desek doskonale pasuje do stonowanej kolorystyki ścian w domu gwiazdy.

Frąckowiak wybrała do wnętrz domu kolory żółty, ecu i pistacjowy – taka mieszkanka kolorystyczna tworzy bardzo spokojny i miły klimat domu.

Obejrzyj inne ARANŻACJE WNĘTRZ, wybierz dla siebie PRODUKTY WNĘTRZARSKIE w serwisie stronywnetrza.pl >>>

We wnętrzach domu gwiazdy dominują stare meble, które zostały odnowione, a większość wykończona połyskującym lakierem. Komody, stoły, sekretarzyk do pracy i witryny w dawnym stylu nadały domowi ciepłego charakteru. Nad wejściem do obszernej garderoby, w której artystka przechowuje swoje stroje i kostiumy, znajduje się oryginalny witraż w secesyjnym stylu. Do starych mebli artystka wybrała nowe szafy, w kolorze żółtym z ręcznie malowanymi wzorami. Takie połączenie odświeżyło wnętrze. Frąckowiak ma w domu także ulubione miejsce do pracy, w którym stoi wysłużone pianino, a nad nim wiszą nagrody artystki – między innymi Złota Płyta.

Dookoła domu znajduje się ładnie zaprojektowany ogródek. Dom Haliny Frąckowiak urządzony jest ze smakiem, a wnętrza są ciekawe i przytulne.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: