WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Dorota Wróblewska OSTRO Dodzie: Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate i tandetne

Dorota Wróblewska OSTRO Dodzie: Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate i tandetne

21.10.2016, godz. 12:00
dorota wróblewska, doda
foto: AKPA

Nie od dziś wiadomo, że Dody nie da się zaliczyć do ikon stylu. Jak ubiera się Doda, każdy widzi i raczej niewiele kobiet chciałoby wyglądać tak jak ona. Mimo tego, jej stylizacje wciąż budzą emocje i są szeroko komentowane. Teraz jej styl postanowiła ocenić Dorota Wróblewska, znawczyni mody i organizatorka pokazów mody.

Doda stylem i gustem nie zachwyca, na miano ikony stylu także zdecydowanie nie zasługuje. Trzeba jednak przyznać, że zawsze gdy pojawia się publicznie, to przyciąga wzrok i uwagę, a jej stylizacje są szeroko komentowane przez wszystkich znawców mody. Tym razem Dorota Wróblewska postanowiła ogólnie ocenić styl Dody. - Styl to część naszej osobowości. Nasz wizerunek i zachowanie mówi bardzo dużo o tym kim jesteśmy. Nasz wizerunek to również manipulacja wywarta wrażeniem. Tak jest w przypadku DODY. Trudno określić jest styl, bo głównym celem promocji artystki jest prowokacja. Jak widać cel zamierzony, bo wielu dziennikarzy skupionych jest nie na twórczości tylko na wizerunku. Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate i tandetne. Markowe rzeczy( jeżeli są markowe) wyglądają na tanie podróbki. Widać, że "styl" przypominający lata osiemdziesiąte, odpowiada piosenkarce i w takim "stylu" czuje się bardzo dobrze. A to jest najważniejsze! Moim zdaniem, twórczość jest adekwatna do "stylu" - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku. Zgadzacie się z jej zdaniem?

Zobacz: Ubierz się jak Kasia Sokołowska! Oto pomysły na stylizacje

Przeczytaj też: Doda wygląda jak "szara myszka" - ocenia Daniel Jacob Dali

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: