WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Duże usta już są niemodne? Oto nowy trend!

Duże usta już są niemodne? Oto nowy trend!

20.04.2017, godz. 12:00
kobieta, makijaż, czerwone usta, uroda
foto: EAST NEWS

Usta są tym elementem twarzy, który, zaraz po oczach, najbardziej przyciąga uwagę. O wargach pełnych, wyrazistych, delikatnych i po prostu idealnych w swoim kształcie marzy praktycznie każda z nas. Jednak najwyraźniej duże usta powoli odchodzą w niepamięć i ustępują miejsca nowemu trendowi.

Do tej pory to pełne i mocno uwydatnione usta były marzeniem wielu kobiet. Wiele z nich odważyło się nawet poddać zabiegom poprawiającym urodę i powiększały swoje usta. Okazuje się jednak, że ta moda powoli mija i nadchodzi nowa era! Teraz Azjatki poddają się operacjom, które... pomniejszają ich usta. A wszystko po to, aby wyglądać jak Europejki. Do tej pory na Instagramie pod hashtagiem #LIPreduction (tłum. zmniejszanie ust) pojawiło się ponad 5 tysięcy zdjęć kobiet, które poddały się zabiegowi zmniejszania ust. Czy wąskie wargi znowu wrócą do łask?

งานดี พรีเมี่ยมสุด ทรงเป๊ะ ไม่มีโป๊ะ สวย อมตะ ปรึกษา สอบถามข้อมูล จองคิว สอบถามคิว ติดต่อคุณโบ้หยี(เลขาคุณหมอเปิ้ล) More information please contract Line : Booyee Tel☎️ : 084-0599990 Whats app : +66840599990 #drapplethailand #bof789thailand #bofthailand #celllinebydrapple #lipsurgery #lipreduction #ปากกระจับ #หมอเปิ้ล #nosesurgery #nosesurgerythailand #ปากกระจับเทพๆ #surgerythai #surgerythailand #ตัดปีกจมูก

Post udostępniony przez เสริมจมูกปากกระจับ หมอเปิ้ล (@mor.ple_surgery) 1 Kwi, 2017 o 8:10 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: