WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Dwie top modelki Karlie Kloss i Jourdan Dunn w jednej kampanii Liu Jo!

Dwie top modelki Karlie Kloss i Jourdan Dunn w jednej kampanii Liu Jo!

21.09.2016, godz. 11:00
Karlie Kloss, Jourdan Dunn,
foto: materiały prasowe

Karlie Kloss i Jourdan Dunn znowu razem! Dwie wspaniałe top modelki zostały gwiazdami jesienno-zimowej kampanii marki Liu Jo. Gwiazdy modelingu od lat są przyjaciółkami, rozumiejącymi się bez słów zarówno w życiu codziennym, jak i na planie zdjęciowym – ich przyjaźń jest nierozerwalna i wyjątkowa. Są ucieleśnieniem przesłania Liu Jo na ten sezon - #strongtogether.

Podstawą nowej kampanii #strongtogether jest kobieca siła i przyjaźń, przeradzające się we wsparcie oraz wspólne przeżywanie chwil. Obydwie modelki podkreślają: - Wspieramy się bez przerwy. Czasami jesteśmy silniejsze, niż nam się wydaje, a wspólny sukces jest oczywiście łatwiejszy do osiągnięcia - mówią. Gwiazdy kampanii stanęły przed obiektywem amerykańskiego fotografa – Christiana MacDonalda. Sesja skoncentrowana jest na modelkach przedstawionych w ciepłej, domowej atmosferze. Nastrój nadchodzącego sezonu odzwierciedla elegancka i nowoczesna kolekcja na sezon jesień/zima 2016 w wyjątkowym stylu easy-chick. - Jest to kolejna kampania, która ma silne podstawy i odzwierciedlenie w życiu kobiet. Potęga relacji między dwiema przyjaciółkami i ich nadnaturalna siła są już legendarne. Karlie i Jourdan wyróżniają się nadzwyczajnym dopasowaniem do DNA marki Liu Jo oraz kolekcji, która jest ukoronowaniem unikalnego przesłania i wartości wyznawanych przez markę - powiedział Cristiano Sturniolo, Globalny Dyrektor Marketingu i Komunikacji Liu Jo.

Kolekcja marki składa się z trzech linii. Na zdjęciach głównej kolekcji Black Label możemy zobaczyć duet Karlie i Jourdan. Linię White Label reprezentuje Jordan, podczas gdy Karlie zobaczymy w kolekcji Blue Denim, która świętować będzie wielką premierę nowego modelu jeansów - Amazing Fit. Nowość wywodzi się z kultowego fasonu Bottom Up. Amazing Fit posiadają idealny krój, modelujący sylwetkę, uwypuklając pożądane kształty dzięki zastosowaniu półrozciągliwego jeansu.

Zobacz: Oryginalne ubrania na wiosnę i lato 2017 z kolekcji Topshop Unique. Zobacz dużo zdjęć z pokazu mody!

Przeczytaj też: Ubrania na jesień z nowej kolekcji Solar. Zobacz, co będzie modne

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: